Anna33

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
2 meeldimist
0 postitust / 3 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Halvad kogemused - ülebroneering, katteta lubadused, täitmata tähtajad. Mul hakkab vaenlasest ka hale, kui ta sinna firmasse satub. Ainus mida hästi tehti, on raha vastuvõtmine, see neil toimib ...

Ma küsiks samal teemal juurde, vabandan, et teemasse trügin.
Me lähme eelkooliealiste lastega ja tahtsin küsida, milline rand Phuketi kandis lastega perele sobiks? Me samuti mingid peoloomad ei ole.

Soovitan Dubaid, seal on laste peale palju mõeldud - mängukeskuseid tohutul, Wild Wadi, Atlantis veekeskuses, botaanikaaed, muusikaga purskaevud, Burj Khalifa, sõit kaamelitega. Ülisõbralikud ollakse laste vastu, jalutamiseks on kohti küllaga, suured rohelised pargid mänguväljakutega, restoranides on mängunurgad, tuuakse ootamise ajaks värviraamatud. Meil olid lapsed kaasas ja oli vahva nädal.
Puhtus on see mis teeb Dubais nauditava koha, kusagil ei näinud prahti maas ja jumal tänatud, suitsetamine on tänaval rangelt keelatud. Minu jaoks paradiis, sest ma ei salli suitushaisu.
Tenerifel oli samuti ühte-teist teha, kuid Dubai eelis on kindlasti see, et seal on talvel palju palju soojem, liiv on rannas valge ja vesi palju läbipaistvam kui Tenerifel. Mulle meeldis, kuidas teenindajad pidasid perekondade puhul naisest lugu ja küsisid alati esimest arvamust naiselt, mitte mehelt. Naine, kes on lastega, on seal austatud ja seda tundis igal sammul. Kuid see on araabimaa ja seal ei kanta "eest nabani, tagant sabani" paljastud riideid. Riides tuleb olla lihtsalt viisakalt ja põlved-õlad kaetult. Ma muidugi eeldan, et kui reisida, siis tuleb austada kohalikku kultuuri, kuid mine sa tea, mõni turist ehk unustab selle ära.
Igal juhul eelistaksime Dubaid ja läheme kindlasti tagasi.
Kuid .. tuleb vahet teha kas minna Sharajahi või Jumeirahsse. Pettunud on käinud ilmselt mitte Jumeirahs.
Teine asi veel, Tenerife eelarve tuleb Dubai puhul korrutada kahega. Mitte seda, et Dubai eriti kallim oleks, vaid see, et seal on palju lõbustusparke ja sinna kulub rohkem raha kui Tenerifel. Taksosõit on Dubais palju meeldivam ja odavam kui Tenerifel, seda kohe kindlasti.
Meie pere eelistus on kindlasti Dubai.