psoriaas

tere. Olen juba tüdinenud oma haigusega võitlemast.Kas oskab keegi soovitada reisi psoriaasihaigele.pole veel seda varianti proovinud.

Olen näinud vist Pealtnägija saates, et Türgis oli mingi ravila, kus inimesed oli väikeste kaladega basseinis, kes siis puhastasid patsiendi nahka. Arstid arvasid ja väideti, et sel on raviv toime.

0
0

... ja muu ei aita kui elan terved talved seal kus on päike ja soe. need türgi kalakesed aitavad ka vaid ajutiselt. ameeriklastel on praegu katsefaasis ravim mis psoriaasilaigu ära võtab. paari aasta pärast ilmuvat jaemüüki...

0
0

mine Islandile, seal pidi Sinises Laguunis saama abi psoriaasihaiged. See muidugi läheb kalliks maksma....

0
0

Jaanalinnuõli või -kreem või -salv ei ole aidanud? Müüakse nt Sassi talus Järvamaal ja rahvas on pererahvale positiivset tagasisidet andnud. Ise kasutan päevakreemi, kuna näonahk on ülitundlik ja kipub ketendama, see kreem hoiab ilusti "soomusevabana." Kallis ka ei olnud. Ja et reis Järvamaale on siin pakutuist esialgu kõige odavam variant, soovitan sellest alustada :)

0
0

Kadunud Dr. Majass rääkis, et Soome haigekassa maksab psoriaasihaigele kinni ühe reisi aastas Egiptusesse Punase mere äärde. Safagas on näiteks hotell Menaville Safaga, kus seda organiseeritult ravitakse, et kõik koos meri-päike-liiv. Seega siis soovitaks Egiptust ja omal käel ülalmainitud protseduure korraldada.

0
0

soovitan ja üldse Kanaari saari.Igatahes mõjus nädal Tenerifel samahästi kui nädalane kuur hormoonsalviga.Kasutasin ainult mingit pehmendavat kreemi, Nivead vist.Eks see on päikese ja ookeanivee koosmõju, lisaks mõnus puhkus, mis võtab stressi maha.Lisaks müüakse sealkandis rohkem igasuguseid psoriaasiravimeid kui meil.

0
0

mis on asutatud just tänu sellele, et psoriaasihaige töötaja ujus mineraalide ja valge ränimudases vees ning paranes sellest haigusest. Nüüd on sinna rajatud ka kliinik. Uurige lähemalt: www.bluelagoon.com

0
0

1 kohaline tuba maksab talveperioodil 1800 eeki, seega 4 nädalane ravi läheb maksma 50 tuhat + lennupiletid ning söök. Odavam on juba oma telgiga suvel olla Islandil.

0
0

Ka Surnumeri mõjub hästi.

0
0

Otsi netist, millised spaad välismaal pakuvad nahahaiguste, sh psoriaasi ravi. Ja pea nõu ka nahaarstiga. Psoriaas on keeruline haigus, nt päike on ühele hea, aga teeb teisele hoopis halba.

0
0

Tean juba,et päike ja meri mulle aitavad.Aga kuna meil siin ju nii kiire ning ilmaga kah on nagu on siis tahaks proovida kuskil soolasemat merevett.

0
0

väga hästi aitas Tuneesias Vahemeres ujumine mu 8-aastasele tütrele,kes põeb psoriaasi.võib öelda juba,et põdes.esimest korda käisime eelmisel aastal kevadel ja see reis tõi suurt leevendust psoriaasile,sest asi oli ikka väga hull-ta käevarred ja jalad olid lausa mähistes enne reisi talvel ja käesoleva aasta talvel oli ainult väga väga vähe vaja kreemitada.nüüd kevadel käisime uuesti Tuneesias ja mitte mingeid psoriaasimärke enam ei näe.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased