Puerto Rico

Olen üks tuhandetest eetslastest,kes võib-olla Puerto Ricosse minemas:) Oleks väga tänatud,kui keegi seal juba käinutest annaks informatsiooni,kas on ilus ja tore koht,kas tasub minna...Mul piletid muidu Neitsisaartele,aga sealt oleks lihtne käia merelennukiga ära ka Puerto Ricol.Kas sellel oleks mõtet või tasuks piirduda US ja British Neitsisaartega?Aitäh juba ette kõigi soovituste eest.

Kindlasti San Juan vanalinnas tasub kaia + kindlus; El Yunque......paradiis, palmimetsad, karastavad kulmavee joekesed ja kosed, lihtsalt kaunis; Fajardo ja sealt praamiga (ainult jalakaiana) vaikesele saarele, kus asub kaunis, uks maailma ilusamatest randadest- Flamenco rand. Saarel tuleb votta takso, pole kallis. Lounas Ponce linn.
Muidugit kaunid liivarannad, monus ujuda, vaga maitsvad puuviljad, mida muuvad kohalikud teede aares...jne. jne.

Põhiline on kasvõi lennujaamas või tund aega sealt väljaspool ära käia, nii saab jälle linnukese kirja, endale tähtsama tunde ja tõelise reisiselli fiilingu, rääkimata sellest, et oma raha eest on võimalikult soodsalt ja paljudes kohtades ära käidud! Ning näeb EHTSAT Puerto Ricot, mitte ei passi kuskil loungedes ega luksushotellides :P