Pulmad Kariibidel

Tere. Soovime oma pulmad teha Kariibidel ja otsime praegu korraldajaid. Ootan väga soovitusi, kellel kogemusi! Vaatasin Estravel korraldab ja ka Kaleva Travel.. on veel teada ,kes teeb pulma reise sinna? Tänud ette! :)

Väga armas plaan. Kiidan, sest meil oli ka kauneim päev just "soojas ja palmi all". Küll mitte Kariibidel, aga soovitan julgelt läbi vaadata sealsed kohalikud pakkujad ja otse ühendust võtta ning päringuid teha. Pragusel interneti ajastul on kõik võimalik organiseerida siit. Kontrollida korraldajate tausta, et kõik ikka sujuks kenasti. Aga usun, et kuna Teil plaan paigas siis juba olete ka seda kõike uurinud. Rahaliselt ilmselt võidaksite ka ise nö organiseerides :-)

1
0

Kariibid kuuluvad väga erinevatele riikidele, tasub uurida ka seda, kus asjaajamine lihtsam on. Martinique on nt. Prantsusmaa saareke ja Euroopa liit, St.Lucia aga endine Inglise koloonia ja seal on paberimajandus juba hulga probleemsem. Peaasi, et saate sealt korralikult apostillitud paberid millega siin siis perekonna büroos lõpliku registreerimise vormistate.

1
0

Meie "pulmad" toimusid Puerto Ricos. Kahjuks ma korraldajat enam tõesti ei mäleta, sest sellest on 7 aastat möödas. Meie läksime aga seda teed, et ametliku registreerimise tegime ikkagi Eestis ära ja pärast siis soojas palmi all ilusa valge kleidiga tseremoonia. Kõik oli väga ilus ja korraldusega jäime väga rahule (tort, fotograaf, paaripanija, meik, juuksur ja asjaajamine).

1
0

Tänud kõigile ,kes vastasid. Me olemegi hetkel veel kahevahel ,kas jätta seal vaid sümboolne tseremoonia, oleks vb paberimajandus lihtsam. Küsin veel mis hotellis Teil tseremoonia Puerto Ricos toimus? Lugesin ,et seal on hotellidel kohe olemas sellised paketid,et kui võtad min 6 ööd, on üldse tsermoonia tasuta vm. Ja mis paberied nad seal kohapel Teilt soovisid? Eelnev abielutunnistus vm ?

0
0

Meie tseremoonia oli San Juanis Courtyard by Marriott hotelli rannas. Me ise elasime hoopis saare teises otsas villas, aga tseremooniaks võtsime hotelli toa ning juuksur-meikar tuli ka sinna. St meil mitmepäevast paketti ei olnud.

Mingit eraldi paberimajandust meil ei olnudki, lihtsalt meili teel said kõik olulised asjad täpsustatud (sh saatsin ka soovitud soengust pilte)ning ütlesin ka, et oleme tseremoonia ajaks juba tegelikult abielus. Kõik korraldati meie eest ilusti ära ja meil oli ainult kohale minemise ja nautimise rõõm. Abielutunnistust me ei näidanud.

Ilmselt oli meil korraldajaks www.destinationweddings.com Vähemalt pildid on küll väga sarnased sellega, mis meil oli ja oma kogemuse põhjal julgen neid soovitada.

Kuigi pean tunnistama, et hirm oli suur küll. Kogu suhtlus oli meili teel. Korralduse eest tasusin krediitkaardiga nii, et edastasin meiliga avalduse koos summa ja muude andmetega (lihtsalt sisse skaneeritud paber). Hirm oli selles osas, et raha oli makstud, aga me ise alles Eestis. Kokku oli lepitud päev, kellaaeg ja hotelli nimi, seega polnud sellist kindlat tunnet, et kõik on õige, äkki ikka petetekase. Suhtlus just ülemäära kiire polnud, aga see on soojamaa inimestele ilmselt omane, et aega on :) Aga veel kord, kõik sujus suurepäraselt ning hiljem saadeti cd koos piltidega meile Eestisse järgi.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased