Pulmareis Kreetale

Paluks soovitust Kreeta eriti romantilisele hotellile. Ja lisaküsimusena, et kuidas Kreetal motorolleri rendiga on: hind, parkimisvõimalused, liikluskultuur?

Aga soovitan kohaks valida Rethymnoni linna, mis on tõeliselt romantiline. Ilus, vaikne, kitsad vanalinna tänavad, asub ka mõnusas asukohas.

Pulmareisi puhul soovitaksin küll motorollerit vältida, kui pole soov see haiglas lõpetada. Rentige pigem mingi pisike auto 2-3 päevaks, sellest on küll.

Tänud vastajaile! Autojuhtimisõigust pole ja surma ka ei soovi saada (motoroller!), eks siis sõtkume jalgratastel.:-)

Rethymnoni linna kohta aga kogun materjali ja hotellide nimekirju. Eks siis näi, kuidas võimalused ja olukorrad kujunevad.:-)

Meie veetsime oma mesinädala Kreetal Platanias eelmise aasta sept. ja jäime väga rahule.Sept. oli selline vaiksem turistide poolt juba, aga endiselt soe.Rentisime väikse auto ja sõitsime muudkui aga ringi nii saare põhja kui lõuna kaldal, iseenesest läheksime tagasi lõuna kaldale(eesti reisibürood aga minu teada sinna hotelle ei pakku, samas on internet tänuväärne koht kus heal tahtmisel leiab isegi midagi).Kuigi tuleb veidi skeptiline olla pildid ja reaalsus ei pruugi olla vastavuses. Nüüd käinuna läheksime mesinädalateks Hania linna, võimaluse korral sellesse hotelli, see vastab ka reaalsuses piltidele:-)-vaatasime üle http://www.crete-hotels-rooms.com/Reservations/Casa_Delfino.htm ning teine koht oli vist Casa Leone(kodukat hetkel ei leia ainult).Hania on hästi armas oma väikeste tänavate ja kohvikutega kus õhtuti kaasaga vaikselt veini juua ja vaadet nautida-aga jah see meie arvamus.... igal juhul edu otsingutel!