trip-krainetrip-ukraine-dark
Pulmareisile novembris Kanaaridele?

Tere! Millisele Kanaari saartest soovitaksite minna novembri keskel pulmareisile? Soov, et oleks soe ning mitte ülemäära turiste. Ehk oskate soovitada selleks puhuks ka sobivaid hotelle? Võiks siis olla midagi ilusamat-peenemat. Kuna pulmade peale kulub niigi üüratult raha, siis mõtlesime, et läheme pulmareisile veidi lähemasse kohta, kuid paremasse hotelli. Eks esimesel pulma-aastapäeval saab siis mõnda kaugemasse ja eksootilisemasse kohta mindud (Mauritius? Maldiivid??) Või oskab keegi hoopis mõnda muud sihtkohta novembri pulmareisiks soovitada? Eelarve kahepeale umbes 20000,- ja sooviks, et oleks ilus ja soe.

Muidugi on nov. keskel Kanaaridel soe.Millist saart eelistada?Tenerife on lahe koht, väga ilus.Sealt lihtne Gomerat külastada, selline vaiksem koht.Võiks muidugi ka Madeira peale mõelda, november on ka seal soe.Kaks inimest nädal aega- 20t eelarve, sobib küll.Selle raha eest loomulikult 4 - 5 tärni ei saa, aga võite rahulikult loteriimajutuse võtta, sealmaal kõik hotellid elatavad.Lähemal sellel kuul enam kindlat sooja meile ei ole kui muidugi Egiptus välja arvata.Reisikorraldajast julgeks Horizoni soovitada. Gran Canaria on ka muidugi ilus.Võib kulli ja kirja visata, kas GC või Tenerife.Minge kindlasti, jääb ilus mälestus.Head reisi!

20 000.- kahepeale väga lähemal paremasse hotelli ei saa, kui just ei pane ise reisu kokku lennu ja hotelli ja transfeeriga jne. Pulmatajatele tehakse soodukaid ka aga vist kuni 10%. Või nt Prantsusmaa Pariis on kena romantiline koht, kuhu leiab ka soodsaid lennupileteid ja häid hotelle.