Purjeretk Kreetal

Tere!

Soovisin broneerida kahele 4,5 h purjetamisretke Heraklionist Dia saarele. Leidsin järgneva pakkumise:

https://www.getyourguide.com/crete-l404/morning-sailing-trip-to-dia-island-from-heraklion-t111052/

Esialgu sain pakkumisest aru, et hind tuleb kahele 70 eur * 2 = 140 eur, aga broneeringut lõpuni viies tuli lõpphinnaks hoopis 190 eur. Seda tundub natuke palju sellise meelelahutuse jaoks.

Kas keegi oskab kommenteerida, võibolla ei tasukski Eestist broneerida ja osta see reis hoopis kohapealt? Kas oleks see kasulikum variant? Või teab keegi soovitada usaldusväärset firmat hea hinnaga? Olen vastuste eest tänulik!

Tead. On nii, et vahel on netist odavam vahel on koha peal odavam. 

Käisin viimati sügisel, purjereisi ei teinud, seega selle hindu väga ei vaadanud ka, nii et hinnaklassi ei oska öelda, kuid kogemus on, et mina ei osta ette ära ühtki ekskursiooni, vaatan tänava pakkumised üle. Neid on tihti võimalik isegi väiksemaks kaubelda. Aga kui ma tean, et netis oli parem pakkumine kui ma tänaval näen, võin ma vabalt telefonis selle broneeringu neti kaudu teha.

Kui ma su linki vaatan siis hind ei ole 70€, vaid "from 70€", mis tähendab, et alates 70€st. Seega nad äkki vastava päeva huvi ja broneeringute arvule vastavalt kujundavad ka hinda. Või on nii, et suvel üks hind, sügisel teine jne. Et hetkel näen, et kõik on lehel õige, pole päris pettus see suurem summa.

0
0

Kõrghooajal on piletid kallimad. Septembri keskpaigast alates on 70€

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased