Raha Dominikaanis

Mis raha sobib paremini Dominikaanis kohalik peeso,USD või EUR.

Selle küsimuse peale vastaks vene rublad. Loomulikult sobivad kõige paremini kohalikud peesod. Vahetada sai USD ja EUR peesodeks igal nurgal.

peesod ikka mu meelest, usdide ja muude väärtkraamidega saab rohkem tüssu.

Hei, kuidas on olukord ATMidega? Puerto Plata piirkond ja Playa Doredose kant nimelt? Kas on, palju on, kui kindlalt töökorras jne? Ehk kas tasub loota selle peale ja ainult hädavajalik raha USD kaasa võtta?

EURO sobib suurepäraselt, kuid niimoodi, et vahetad 100 EURO kaupa aeg ajalt peesodeks. 100 EUR eest saad ca 4900 peesot, mida on tegelikult päris palju. ATM-e on ka piisavalt ja need tulistavad ka peesosid välja. Seega, pole ameeriklast mõtet mängida, peesoühiskonnas maksa peesodega : ))

Tänud kiire info eest. Kuna hetkel USD nii hea hinnaga, siis võtame USDd vahetuseks ja esimeste tipide andmiseks, kuni pole veel jõudnud pesosid vahetada. Lihtsalt ei meeldi kaasas kanda sularaha reisidel (ükskõik , millisese valuutas) ja sellepärast eelistan seda ATMist tirida. Pole see väljavõtmine tavaliselt oluliselt kallim, kui edasi tagasi raha vahetada ja minu jaoks turvalisem.

Novembri sai vahetatud 1000 krooni 3300 peeso vastu. Samas on kasulikum kaasa võtta EUR, sest meie hotellikompleksis oli kaupluses hinnad eurodes. Vastavalt vajadusele arvutati summa kas dollariteks või peesodeks.

annan meiliaadressi, kui kellelgi on mingeid täpsemaid küsimusi. atvtall@gmail.com Kuna elame siin, valdame ilmselt detailinfot...kui kellelgi vaja peaks olema.