Railay beachil ööbimine

Tere!

Olen minemas Taisse reisile ning sooviksin peatud 3 ööd Railay beachil. Kui bookingus otsida Railay beach majutust, siis annab valikusse ainult 18 propertyt. Kas  nii ongi, või peaks otsima mingi laiema piirkonna järgi? Nendest 18st vähesed jäävad minu hinnaklassi (alla 100 eur öö).
Teine küsimus - nagu ma aru saan, siis seal taksosid vms maismaatransporti pole ja Ao Nangist saab ainult paatidega Railayle liikuda?
Kas oskab keegi soovitada majutust/lahendust?

Tänud ette

Agoda s Sunrice Tropical või Railay Princess ca 90 eur öö 

Railay east s ja väga head pea randa 5 minutit kündida

Ao Nangi ja Railay vahel liiklus tihe, kui 8 inimest koos läheb paadiga sõiduks. Hind oli vist 100 bahti (2,60 eur). Mäletan, te peale kella 18 taheti kõrgemat hinda. Sõit ca 15 min.

Transpordiga jah probleeme pole.Igaks juhuks mainiks ,et Sangsom ja õlu kannatab Ao Nangist kaasa võtta hinna vahe poes 3 X

Tänud info eest.

Ehk siis oleks ok ka Ao Nangis ööbida ja soovi korral päevaks paadiga Railay randa sõita? Paadiliiklus siis hommikust õhtuni, vastavalt paadi täituvusele?

Meie saabusime paar nädalat tagasi samast piirkonnast. Elasime Ao nangis, paadid liiguvad Railayle 8.00-16.00. Peale nelja enam Railayle ei sõida. Lõuna ajal on sealt Ao Nangi natuke keeruline pääseda sest keegi sellel ajal väga ei soovi saarelt lahkuda. Kui natuke oodata ja 8 inimest koos siis paat liigub igal ajal. Edasi-tagasi sõit 200 kohalikku raha. Mina üle kahe öö seal ei ööbiks aga kui siis Railay Bay Resort and Spa hotellis. See on kohe rannas kui paadi pealt maha tulla. Hinnad olid seal väga head, isegi soodsam kui Ao Nangis kohati. Lisan ka meie lemmik restorani pildi, see kohe selle sama hotelli kõrval rannas. Rand võib olla seal kohati väga üle rahvastatud kuid võib ka vedada. 
@meksa


Kindlasti saab nii aga mulle meeldis 2 ööd ka Railay(Eastis) olla. 
Päeval oli mõnus Phra Nangis rannas lebotada ja õhtul oli seal samas rannas väga ilus päikeseloojang. Phra Nangi rand on üldse mul vast TOP 5 Tai randade hulgas.
 Kui õhtuti meeldib rohkem actionit näha, siis tasub kindlasti Ao Nangi tagasi minna.