Raipuri läbi Riia/Helsingi

Tere!

Paljud ostsid kindlasti läinud aasta lõpus piletid läbi Zürichi ja Delhi Raipuri. (Nüüd on vähemalt meie itineraryle lisandunud veel Mumbai - kontrollige oma meile, nad tahavad kinnitust!)

Küsimus oleks ümberistumisaegade kohta - 45 minutit Zürichis ja Mumbais. Need, kes juba käinud, oskavad ehk kommenteerida, kas ja kuidas neis suurtes lennujaamades selle ajaga toime tuleb?

Viimaks, ehk on kellelgi jagada positiivseid reisikogemusi või -ideid Chhattisgarhis või selle naaberosariikides?

Kõigi parimatega,
Siiri

Vara veel, 31. märtsil peaks Swissair alustama lende Riiga.

Jah, kõigil minejatel on vist selline napp aeg uuele lennule minekuks. Meil lend 28. aprillil. Kui kellelgi varem, võiks teada anda jooksvalt, kuidas õnnestus. Riskide maandamiseks lähen mina käsipagasiga. Ootaks samuti kellegi muljeid ja ideid Chhatisgarhi kandist. Tribal village'isse sõit on endal üks mõte. Ja siis Puri kanti mere äärde (Chillika järv).

Kuna piletid on väljastatud kõigile sellise lühikese ümberistumisajaga, peaks paluma nendes lennujaamades: lennujaamatöötaja eraldi kiire transpordiga vastutulemist, kes viiks kiirelt, järjekordadeta kuni järgmise lennuni.
Mulle on startides ka vastu tuldud sellega, et kogu pagasi olen võtnud endaga kaasa. Kindlam on midugi sinnalennul vähendada pagasi hulka, tagasiteel (kui pakke nagunii rohkem),saab kasutada pagasi äraandmist.
Kes teab sellise piletiga mitme check-ini tegemist kodus?

Tere Kastan!

Äkki täpsustad - kellelt täpsemalt vastutulemist paluma peaks? Kas tavaliselt ei ole see lennufirma poolt korraldatud?

Sambuke - me lendame paari päeva pärast, siis saan täpsustada, kuidas oli. Chhatisgarhis käime looduspargis ja sõidame siis rongitsi põhja poole edasi.

Tere.mina tulin paar päeva tagasi .Riiast väljalend hilines 30 min. jôudsin tapselt 17 minutiga ( vôtsin aega) ja olin viimane kes lennukile läks. Vabandasid veel et pidin jooksma,sest Riia lennuk hilines:) igati kena suhtumine Swissi poolt. Ehk siis ootasid mu ära.mis puutub raipuri siis üritan selle Delhis tühistada,et saaks Mumbaisse ja sealt juba otse koju. Kui asi järgi proovitud,oskan jagada ka infot.

Nii et Zürichis viis buss lennujaama, seal vaatasid tabloolt lennuinfot ja läksid siis viidatud väravasse?

Ja kas Mumbaist lendaksid siis koju uue piletiga? Nii palju kui olen nendega meilitsi suhelnud, ei taha Jet Airways mingeid vastutulekuid teha. :(

Enne Zürichis maandumist sain värava teada, vist oli e 26' sinna viis rong. Raipuri asja alles hakkan üritama, kuulda on et mônel on see muutmine ônneks läinud.

Ônnestus tühistada Delhis see vahepealne trip Raipuri, lendasime Mumbaisse ja siit lähme juba siis otse koju. Jet ei teinud sellest vähimatki probeelmi. Edu kôigile!

Väga hea uudis, kas piletid tehti ka ümber ja checkmytrip näitab, et tagasireis algab Mumbaist?

Vabandust rumala küsimuse pärast, aga kas kõik piletid saab ühekorraga check in-ida ja kas need lennufirmad tahavad kindlasti väljaprinditud pileteid?