Viimased kommentaarid

Tere! Kas Keenia ja Tansaania puhul saab jätkuvalt viisat osta koha pealt? Nagu näen 10 a tagusest postitusest, siis Keenia lubab käia ka Tansaanias,ilma et peaks uue viisa ostma? On see ka täna nii? Ette tänades,

Ônnestus tühistada Delhis see vahepealne trip Raipuri, lendasime Mumbaisse ja siit lähme juba siis otse koju. Jet ei teinud sellest vähimatki probeelmi. Edu kôigile!

Enne Zürichis maandumist sain värava teada, vist oli e 26' sinna viis rong. Raipuri asja alles hakkan üritama, kuulda on et mônel on see muutmine ônneks läinud.

Tere.mina tulin paar päeva tagasi .Riiast väljalend hilines 30 min. jôudsin tapselt 17 minutiga ( vôtsin aega) ja olin viimane kes lennukile läks. Vabandasid veel et pidin jooksma,sest Riia lennuk hilines:) igati kena suhtumine Swissi poolt. Ehk siis ootasid mu ära.mis puutub raipuri siis üritan selle Delhis tühistada,et saaks Mumbaisse ja sealt juba otse koju. Kui asi järgi proovitud,oskan jagada ka infot.

Isaac, millal minek? Ootaks siis huviga tagasisidet,kas plaan õnnestus:)

Kas keegi oskab kommenteerida, kui suur on risk, et jäetakse kojulennust maha kui loobume Raipuri lendamast? Meie lennuplaan hetkel Riga - Zürich - Delhi - Mumbai - Raipur - Mumbai - Zürich - Riga.

Mul samuti aprilli alguses see vahelend Delhi - Raipur kuid vähemalt checkmytrip-i andmetel kenasti olemas ja confirmed.Pilet ostetud Estravelist...

Tere,
kas keegi oskab soovitada Roomas mõnd hotelli kus oleks ka parkla autole? Pean siis silmas et suhteliselt vaatamisväärsuste lähedal.