Rannad Sihanoukvilles, Kambodzas

Tere

Plaan siis 2016 Jaan. lõpus sinna trippida. Kas kellelgi lähiajalisi kogemusi randade & hotellide kohta seal? Silma on jäänud Otres 1 ja Sokha. Otres 2 pidi nö renoveerimisel olema...kas siiani? Või on veel mõnda kohta?

Terv.
Ahti

To Uhti1: Sihanoukvilles on mitmeid randu ja võin sulle anda kiire ülevaate nendest. Alustades siis vasakult kui seista näoga mere poole Otres 2 - Sihanoukvillest umbes 5 km kaugusel, renoveerimisest pole seal haisugi, hoopis ehitused käivad ja on ka valmis. Enamik bungalow tüüpi ööbimised, kuid on ka juba hotelle. Ööelu eriliselt pole, kui mitte arvestada Otrese külas toimuvat nightmarketit laupäeviti.
Otres 1 beach - Kilomeetrike või kaks Sivillele lähemal, ööbimised bungalow tüüpi, palju uusehitusi sarnaselt Otres 2-le. Ööelu asma, mis Otres 2-l.
Occeutheal beach- Ööklubide ja rannarestoranidega avalik rand, ööbimiskohti rannas pole, lähimad hotellid umbes 50 meetrit kaugemal. Asub Sihanoukville turismipiirkonna keskmes.
Serendipiti beach- kohe Occeutehali kõrval, pisike kivine rannajupp. On mõned kallimad ööbimiskohad bungalow tüüpi. Ööelu sama mis kõrvalrannas, kuna kahte randa eraldab vaid kiirlaevade randumissild.
Sokha beach- ribake avalikku randa, kus pole ei restorane, baare, ega päevitustoole, samuti ka mitte tüütuid müügimutte. Ülejäänud Sokha rand on priva ja kuulub Sokha resordile.
Independence beach- privarand, kuhu lubatakse vaid Independence hotelli kliente.
Hawaii - pisike rannariba, väga vahva mereveebasseiniga ja baariga. õmbruses vaid nn. villad. Ööelu ei ole ja kui just villat pole üürinud, siis lähimad ööbimiskohad Victory hillil.
Victory beach - kahjuks rannarestoranidega ala likvideeritud, kuid Queenco juures inimesed siiski päevitavad. samuti on rannarestoranid kohe peale Independence hotelli mere ääres, kus ka pisike võimalus supelda, ööbimist pole ka seal.
Üldiselt on head ja ööbitavad mõlemad Otresed ja Siville rannapiirkond. Hotelle tasub vaadata ise bookingust, sest neid on väga erinevaid ja erinevate hindadega. lihtsalt tuleb mõni sobiv välja valida. Kui soovid täpsemat infi, võid julgelt mulle ka privasse kirjutada, või otsida FB-s üles Cafe Amigo Sihanoukville ja seal küsimusi esitada. Võib juhtuda, et ka vastame :) Kena kohalejõudmist meile!

Hommik

Tänud to triipkood asjaliku info eest !! Kindlasti võtame plaani ka Cafe Amigost läbi astuda :)

Tere, tulin just tana tagasi Siem Reapi Sihanukkist Otres2 rannalt. Kuna ma olem vaga vahenoudlik majutuse suhtes siis peatusin Banana Beach Bungalotes. Vaga primitiivne aga onnikesed otse vee aares. Kaisin seal koos sobraga ameerikast kellele ka vaga meeldis. Peale meie oli vaid yks kylaline veel tundsime end nagu erarannas. Kui rahu vaikust ja lihtsalt randa nautida siis Otres 1&2 on igati head kohad.