trip-krainetrip-ukraine-dark
Rannapuhkus Tuneesias

Tere, lugesin eelnevaid postitusi kuid ei saanud selget aimu, kas Tuneesias on võimalik veeta nädal aega rahulikku rannapuhkust. Saan aru, et rannad on seal kenad, aga kas leidub kohti kus privaatsemalt saaks olla ilma müügimeeste ja varaste segamiseta. Minek juulikuu lõpus Sousse linna ja hotell on Sousse Palace. Praegusel ajal ei ole seal vist tipp turismihooaeg ja külma ei pea kartma :) Tänud ette igasuguse info eest!

Tuneesias on tipphooaeg juuli-august, seega just see kõige-kõige aeg minekuks. Hotelli basseini ääres saab küll rahulikult olla, rannas enamasti mitte s.t kui ennast kehtestada, siis ei sega sind keegi. Nii, et päikeseprillid ette ja karm nägu pähe. Ja tegelikult ei ole kohalikud pahad inimesed, lihtsalt tüütud veidike.

Kui tahad privaatranda, võta 5* hotell, nt Sousse- s on "ühiskondlik" rand, Kohalikud ja turistid on kõrval - aga see oli isegi huvitav:))

Minu meelest saab seal täiesti edukalt puhata ja rannas lebotada ilma et sind kiusama tullakse. Olen seal käinud 2 korda ja mõlemad korrad viibisin nädalakese. Hommikuti on rannad suht tühjad - mõnus aeg väikse sõrgi jaoks. Edasi on seal rahvast küll kuid ega ikka sind segama ei tulda kui sa selja pöörad ja välja ei tee:) Nii sain mina edukalt hakkama!