Ratta laenutus Rootsis

Tere,

Taolist postitust ja oma küsimusele vastust pole veel kuskil leidnud. Ehk oskab keegi aidata. Plaan minna kevade lõpus taas Rootsi, laevakruiisile. Varem on seigeldud jalgsi, metroo ja bussidega, seekord oleks soov tuuritada jalgratastega. Oskab ehk keegi öelda, kas ja kust ja mis maksta võiks ratta laenutus ja millised on tingimused? Kas ratas tuleb viia samasse punkti tagasi või saab ka teise laenutus"parklasse" jätta?

Rootsi on ju imetilluke riigike, nagu teada. Pole ju mitte mingit vahet, kas sõidad Göteborgi, Malmösse või Kirunasse. Kiitus hästi läbimõeldud küsimuse eest!

Igatahes - kui trükkisin otsingumootorisse "bike rental in Sweden", viskas ette väga palju aadresse, kust on võimalik kõikidele oma küsimusele kindlasti vastused saada.

Lisaks on võimalus ka oma ratas kaasa võtta. Ratta ülevedu ei ole sugugi kallis, usutavasti mitte kallim kui kohapeal päevaks ratas laenutada.

Vabandan jah, jätsin mainimata, et meie kruiis Rootsi on suunaga Stockholmi. Tänud vastuste eest.

Ka mina olen ratta siit kaasa võtnud, oma ratas - väga mõnus. Sõitsime pikalt Stockholmis ringi, Haga kandis. Siis edasi läbi Rootsi Ahvenamaale ja Turu kaudu Helsingisse, sealt laeva peale oma rattaga.