Reis 3000 krooniga

Tere! On kellelgi head kogemust, kas on sellise summa eest üldse reaalne soojamaa reisile saada? Soov siis minna reisile kuskile kuhu saab minna ID-kaardiga. See on kõige olulisem kriteerium. Ja millegipärast Bulgaaria ei ahvatle üldse. Ja reisile lähen oma 4-kuuse imikuga, seega see paneb ka omad piirid. Samas tänu talle olen nn vabakäiguvang,võin hea pakkumise saabudes kasvõi homme asjad pakkida ja lennata :) Aitäh juba ette, kes viitsivad vastata!

Vaata http://www.lastminute.ee, aga hetkel on odavaim pakkumine küll 4000 EEK, Soomest saab ka 3130ga, aga sinna/tagasi sõidukulu teeb hinna pea samaks.

0
0

et 3000 krooniga ikka vist kuskile päris normaalsesse kohta ikka ei saa. ID kaart juba ise seab ette piirid, et peab olema EU riik. Ehk siis odavpakkujatest saavad kõne alla tulla Kreeta, Itaalia jne, mis ei ole hotellide poolest just väga odavad. Pealegi-kui minna nii väikese beebiga, siis võiks ju mingid elementaarsed tingimused olla-ehk tuba konditsioneeriga vms-arvesta, et pea kõikides Itaalia ja Kreeka madalama katergooria hotellides peab konditsioneeri eest lisa maksma. Samuti on reeglina seal hinnas ainult hommikusööka ja hotell võib sattuda keskustest väga kaugele, nii et ka omal käel einestamine võib osutuda väga komplitseerituks. Lapsel peab ikka pass olema, loodetavasti oled kursis?

0
0

Oot, saan ma õigesti aru, et lapse puhul id-kaardiga reisimisest ei piisa? Minu lapsel on küll pass aga reisikaaslase lapsel on id-kaart. Milline on madalama kategooria hotell? 2 tärni?

0
0

Passide kohta ei oska öelda. Aga arvan,et pane 1000 eeku otsa ja Kreeta pileti koos loteriimajutusega peaks saama küll. Ma loteriimajutust ei kiruks eriti, olen mitmeid kordi käinud( ainult Kreekas) ja midagi ebameeldivat pole eest leidnud. Midagi luksi ka ei ole, lihtsalt tavaline tuba kõige vajalikuga või stuudio elamine, kus ka kööginurk sees. Aga no, palju seal toas ikka oled? Hommikusöögiga Kreekas kehvasti ühe võiku ja jogurti saad, kui ei ole eraldi tellitud või luxhotellis.Et kui pakutakse hommikusöögiga loteriimajutust ja see kallim, siis rehkenda. Reisibüroodel tavaliselt ikka kindlad kohad, kus majutus, enne võid ju pilte vaadata ja küsimus esitada. Et kui ikka väga paha tundub, siis ei pea ju minema. Need kahe tärnised ongi tavaliselt paremad, stuudio elamised tihti. Mõned pakkumised www.reisima.net näit

0
0

Kui on pass või ID kaart olemas, siis on ju kõik korras. Madalama kategooria hotell on tavaliselt jah 2-3 tärni.Aga 3000EEgiga on raske saada nii korraliku hotelli kui edasi-tagasi lennusõitu. Ehk pead arvestama, et hotellikoht loteriimajutuse korral võib ikka suht vilets olla. Samuti saan aru, et reisid sõbranna ja tema laspega-loteriimajutuse korral ei garanteeri keegi, et satute ühte hotelli. Minu isiklik tagasihoidlik arvamine on siiski, et kui ei ole rohkem rahalisi võimalusi, siis ma eriti koos väikeste lastega ei läheks inimkatseid tegema. Kogu raha natuke juurde, saad paari kuu pärast Egiptusesse minna.

0
0

..olen juba kaks korda käinud:)Nii Nuweibas kui ka Hurghadas. Loomulikult Nuweibat ei kaalu m itte miski üle, minu jaoks oli see superluks puhkus, käisime mehega seal pulmareisil ja no tõesti, aeg jäi seisma seal.

Aga omaselle reisi kohta olen ka mõelnud, et kui ostaks ainult lennupileti ning ööbimise broneeriks ise. Nt Korful ma tean Benitses ühte täitsa ok öömaja (ämm käis suvel seal just, tal värske kogemus), kus on täitsa ok hind: nädala ööbimine oli 1500 eeku umbes...ja see hind oli suvel. Äkki sügisel on vähe odavam?. Ja selle toitlustusega on nii, et vbolla ongi parem, kui pole õhtusööki...saabki avastada külastatava maa kööki. Samas pole minu jaoks ka probleem kaasa võtta keedukann ning kiirtoite. Mõte hakkaski kohe liikuma, et kui on nt köögiga apartment siis piima poes vast ikka on, et hommikuks putru teha :) Ja nagu keegi ütles, siis palju ma seal hotellitoas ikka veedan aega, peaasi, et seal igasuguseid koduloomi poleks ja voodipesu oleks ikka puhas ja ennast pesta saaks. Mis on kõige odavam lennupilet nt Korfule mida te olete kohanud? Korfule vist odavlennufirmad ei lenda?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased