Reis detsembriks:)

Kuna olen reisimises väga võhik ja ka siin suht uus, siis võin tunduda rumalana:) Kuid otsustasin siinsetelt reisigurudelt nõu küsida:) Plaanin minna reisima alles detsembris, kuna puhkus siis:) Aga ei tea kuhu tasuks siis minna, et sooja veidikenegi naha vahele saada, ilmselgelt on mulle Indiad ja Taid hinnalt üle jõu käivad: )Oskab keegi ehk soovitada midagi? Ja siis ka selline küsimus veel, et kas tasub resifirmadega teha juba ettemaksuleping, et siis talvel rahuliku südamega lihtsalt oma tuusik võtta ja lennukile astuda?...

Täpsusta oma rahalisi võimalusi. Kui saad sooduslennupakkumise Indiasse või Taisse, siis need maad ei ole kallid. Muidu ainukesed võimalused Kanaari saared või Egiptus. Kuna puhkus detsembris on?

Saad ka juba praegu ära osta, Toptours näiteks müüb oma talviseid reise juba, saad osade kaupa ka ilmselt maksta. Kindlasti ülejäänud reisibürood ka.

aga ma just seda varianti kaalun, et detsembrini 8 kuud aega ja kui 1000.- kaupa näiteks ette maksta, siis peaks ju lapsega kahekesi ikka mõne soojema koha lubada, kas just India,vaevalt:) Puhkus on 1 nädal enne jõule:)

Siis ilmselt tuleb sul Kanaaride ja Egiptuse vahel valida:) See abiks otsustamisel: http://trip.ee/node/44823

Detsembris soovitasid minna siis Hurghadasse v Sharm el Sheiki.Viimase hind tuleks siis kahekesi koos tütrega 1 nädalane pakett 14800.-,seal sees on juba viisad ja edasi tagasi piletid ja söök,hommikul ja õhtul:)Hotelli ma siiski ei mäleta,aga 4*ga oli:) Kuidas te sellele vaatate,kas tasub minna?Kumba ise eelistaksite kas Hurghadat v Sharm El Sheiki?:) Tänan:)

Tasub ikka minna. 7400/kr in on hea hind. Soovitusena tärnidele ära pööra suurt tähelepanu.

Tutvustage omi eelistusi, millist puhkust tütrega ootate, kas rannatoolil, ekskursioonidel, või et muu pole oluline, aga et hotell olgu viimasepeal? Siis on lihtsam ka hotelli soovitada. Detsember on Egiptuses üsna jahe, no nagu meie kuiv suvi.

Eelistus oleks ikkagu jah rannatool ja võibolla kerge ekskursioon kõrvale, hotell ei pea olema just viimase peal, palju ikka seal sees istuda tahaks:) Arvata jah, et jahe, aga soojemad maad on hirmkallid ju:)

Kui rannapuhkust rohkem, siis pead normaalse rannaga hotelli vaatama. Ja selle summa eest saaks juba kõik hinnas ka. Kui valida 6.dets, see kuupäev on 45 % soodustusega, siis näiteks kõik hinnas(AI)Crowne Plaza 5* on 7865 kr ühele. Kindlasti oskab keegi midagi paremat ka soovitada:) Viisa tuleb muidugi eraldi osta, aga selle saab kohapeal 15$ eest.

Hurghadas soovitaks selle konkreetse sooduspakkumise (mis kehtib kuni 10. maini)raames, Kõik hinnas hotellidest ja normaalse raha eest, Panorama Bungalow ja Palma de Mirette hotelle, esimene on uus hotell, linnast kaugemal, teine ligemal. Kui aga hotellis enamjaolt ei viibi ja selle territoorium ja struktuur oluline pole, võtke kesklinna Roma hotell. 12. dets. nädalaks -45% allahindlusega saate kahepeale Kõik hinnas paketi alla 10000,- krooniga. 19. dets. reisida on juba märgatavalt kallim (jõulueelne hinnatõus), siis maksab Roma juba 14000 kahepeale. Linnas on talvel ka tuult vähem. Leidke omale reisifirma ja küsige konkreetseid pakkumisi, ka järelmaksu suhtes.