Reis Makedooniasse

Kas keegi oskab soovitada mis lennufirmaga, ja mis linnade kaudu sest otse sinna ei saa nagu ma olen aru saanud, Makedooniasse minna odavalt. Kas Skopjes odavat öömaja oskate soovitada aga elamiskõlbulikku ikka, mitte väga viletsat. Suured tänud soovituste eest :)

Tere!

Käin ise suht tihti Skopjes ja olen alati lennanud CSAga läbi Praha. Lennud peaks olema T,N,L. Ümberistumise ajad on suht lühikesed, eriti sinnapoole lennates. Hindade koht ma ei oska öelda, aga kindlasti sinna mingeid väga soodsaid pakkumisi ei ole - suht vähe sinna lennatakse.. Minu meelest on piletid olnud ca 6000 krooni. Võib olla saad soodsamalt, kui lendad Sofiasse, sealt on mingi 260 km Skopjesse.

Positiivne on aga see, et elu on seal odav. Näiteks väljas söömine ma pakuks on küll ca 2x odavam kui Tallinnas. Ja toit on hästi hea - kui muidu kõik endised jugod teineteist kiruma kipuvad, siis makedoonlaste kokakunsti ülistavad nad kõik. Vaesust on suht palju, kuritegevust ei pidavat olema. Igal juhul hoia oma rahakotil silma peal!

Hotellid - on 2 hotelli, mis minu meelest pakuvad head kvaliteedi hinnas suhet. Best Western Turist ja Holiday Inn - hinnad on mõlemis 100 eur ringi ja asukohad väga head. On kindlasti ka odavamaid hotelle, ise olen enamasti peatunud BWs.

Igatahes - naudi!

0
0

Aitähh :)

0
0

Tootan ise Skopjes ning soovitan veel hotelli Victoria. See on 50-60 eurot oo. Paljud minu valismaalastest kolleegid on seal oobinud ning kiidavad seda hotelli. Hotell pole keskusest sugugi kaugel. BW on muidugi vaga heas kohas, st. otse keskuses. Ka Holiday Inn. Jah, olen ise ka ikka lennanud prax. alati labi Praha. On veel voimalus labi Budapesti (Tallinn-Helsingi-Budapest-Skopje) ja labi Viini (Tallinn-Viin-Skopje).

0
0

Uks nouanne veel. Takso on Skopjes vaga odav. Naiteks hotell Victoriast keskusesse on 60 dinaari ehk 1 euro.

0
0

Labi Sofja saab odavamalt kui tulla labi praha Skopjesse.... :)

Elan Strugas ja ootan pikisilmi eestlastega kohtumist siin. kui mitte strugas siis vahemalt Skopjes :)

0
0

Ma ei ole selle Sofia koha pealt nii kindel, CSAga saab tihti pileti mingi 4000 krooni eest. Võib olla veidi rohkem. Tallinnast Sofiasse otselendu ei ole ja ma ei usu, et Sa eriti odavamalt (kui üldse), kusagilt Sofiasse saaks. Lisaks veel ajakulu, läbi Praha tulles alustad Tallinnast kl 8 ja oled kl 1 Skopjes..

Taksod on tõesti mega odavad...

0
0

Vodno,

Kas Victoria on see hotell, mis linnast minnes lennujaama tee peale jääb?

0
0

muidugi oleneb koik millal lennukipileti reserveerid ja millal soidad.... kui saladus pole Nokk, millal jalle makedoonia poole tuled ??

0
0

vodno... palju eestlaseid skopjes on? oma 8 kuu jooksul pole ma kedagi kohanud ja oleks tore kokku saada, muljeid jagada jne :)

0
0

Victoria hotell on Ramstori lahedal. Kurb uudis on see, et suvel on CSA-l uus lennuplaan. Tallinnast valjub 0520!!! Viis tundi peab olema Prahas ja ka tagasi minnes viis tundi Prahas. Samas on hinnad kallimaks lainud. Pilet on kuskil 7000 EEK.

0
0

kuidas oleks voimalust teiega yhendust saada, samuti lugesin postimehest,et keegi Jaana on samuti Skopjes tool...suhteliselt onnetu on siin ennast yksiku eestlasena tunda. jatke mail...tegelikult jatam oma maili [email protected] kirjutage ja joonisage...samuti inimesed eestist, kes puhkama tulevad siia kanti :)

kohtumiseni

1
0

Tere

Palun abi: on siin kedagi, kes oskab mind natuke valgustada Makedoonia ühistranspordi suhtes. Vaja on saada Skopje lennujaamast Strugasse, kas siis bussi või rongiga. Kui sageli bussid/ rongid käivad ning kust leiab nende väljumisaegade ja peatuste/jaamade kohta rohkem infot. Proovisin oma küsimustele internetist vastust leida, kuid kahjuks midagi kasulikku silma ei hakanud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased