Reis Phuketile-Koh Lanta

Tere 

Plaanis 2019a lõpus reisi Taisse 17päeva. Hetkel oleme vaadanud Phuketit ja Koh Lantat. Seega küsimus, kas nädal aega Koh Lantal on midagi teha. Reis on perega lapsed 10a ja 11a.

Mis majutusi soovitate, sest tegelik seltskond on suurem 6 täiskasvanut ja 11 last. Kas mõistlik sellisele seltskonnale juba Villa võtta?


Mida reisilt otsida oodata ja tahta teha on küsimus ? 

Villad on Lantal enamasti kusagil keskustest eemal. Tahate randa, siis ikka hotell . 
Bookingus näiteks saab otsida hotelle , mis ei võta raha ega midagi enne kui tuled ja tühistamine tasuta, võib juba otsida. Aaasta lõppu on raske midagi head saada
Meie oleme Lantal käinud 3 korda ja veebruari lõpus neljas kord, alla nädala pole olnud , pigem 2 . Nüüd küll reis lühem, 9 päeva Lantal, 2 Krabi-AoNang ja 2 Bangokis.
 Infot siin : 

Tripi otsing annab ka palju infot.

Eesmärk pigem puhkus, pidutsemine selline teise järguline kuna reis lastega :)


Lanta on vaikseks puhkamiseks hea koht. ( minu arvamus )

Ööelu-melu seal praktiliselt puudub. Saab võtta autojuhi ja saarepeal päeva sõita. Me võtsime juhiga kastika ja osad olid rolleritega sabas. Või võta snorgeldamis - sukeldumis trip.  Kui väga huvi võtta ka päevane reis Phi-Phi´le aga ega seal midagi ägedat pole , nagu Ibiz pigem.
Alati oleme olnud piisavalt lähedal ka keskusele , et jalutada linna ja tagasi, kolada turgudel ja poodides.

Käisime 2 aastat tagasi Phuketis augustis ja jättis väga hea mulje, sest rahvast oli vähe ja rannas ruumi jne aga nüüd jaanuaris on siin ikka hullumaja. Tänavatel ei saa normaalselt liikuda (Kata-Karon, Patong) liiklus on tihe, igal pool pakutakse asju ja eestlasi 90% juhtudest kõnetatakse vene keeles. Mina näiteks ei kujuta ette, et peaksin siia lastega tulema. Lanta see vastu oli väga mõnus ja rahulik. Olime 5 ööd, aga veedaksin vabalt ka 2 nädalat seal. Ööbisime My Home Lantawees, mida julgen soovitada. Hind oli ok, rand ligidal, vaikne tänavamürast ja basseiniga. Neil oli ka peretube. Ao Nang samuti rahulikum, samas night market, live esinejad ja muu melu olemas.

Aga kui kallis on Phuketilt Koh Lantale? 

aga kas selline marsuut oleks mõistlik....Tallinn>Phuket>Koh Lanta>Krabi>Tallinn?

Nii suure seltskonnaga võiks olla jumekas võtta lennujaama autorendist 2 minibussi.  Sõidate lennujaamast sinna, kuhu tahate ja annate enne tagasilendu ära. Marsruut kasvõi Phuket-PhangNa- Krabi-Lanta ja tagasi. Mugav ja kokkuvõttes rahaliselt mõistlik ning annab vabaduse liikumisel ka Lantal. Kohalik transport võib saartel olla suhteliselt kallis.  

aga kas selline marsuut oleks mõistlik....Tallinn>Phuket>Koh Lanta>Krabi>Tallinn?


Pead siis lennupiletid ostma Phuketile ja tagasi Krabilt :)
Lantalt Krabi lennujaama sõitis takso mingi üle tunni veidi Phuketile üle 2 tunni.

Tallinn>Phuket>Koh Lanta>Krabi>Tallinn on mõistlik küll

Ise käisin viimati Tallin-Krabi-PhiPhi-Koh Lanta-Krabi
Koh Lanta on mõnusalt vaikne, aga nii ilusaid snorgeldamiskohti ja heleliivaga randu seal ei ole kui näiteks PhiPhi lähedal.
Endal ka plaan 2019a lõpus perega minna, aga täpset plaani pole veel paigas. tahks minna hoopis Koh Samuile, kuna pole seal varem käinud. Aga tundub, et sinna ledamine läheb kallimaks kui Krabi/Phuket.