Viimased kommentaarid

Hei. Seikle  just Vietnamis. Phu Quoc oli tõesti kõige prügisem koht Vietnamis!! Rannajoon enamus kohtades kinni pandud resortide poolt. Söök halb ka saarel ringi tiirutades ei leia midagi erilist. Hoi An on mega ülerahvastatud. Tänavatel liikuda ei saa õhtuti ja kõige ebasõbralikum klienditeenindus Vietnamis. Aga Hoi Ani ja Da Nangi vahel kena rannajoon ja ka Hoi Anist saab kasvõi jalgratta/ rolluga ilusasse randa sõita. Muined samuti ei soovita. Da Nangi rand oli jama - sõidutee kõrval. Heh.. tegelikul ei olegi Vietnamis veel kohanud randa, kus relaxida. Taiga ei anna võrrelda. 

3 korda käinud Tais ja pole kordagi vaksineerinud ja ei näe ka vajadust. Koh Lanta om väga kena. Phuket on jube koht sellel ajal, paksult turiste täis kuigi peab tõdema, et rannad on seal ilusad. 

3 nädalat tagasi saabusin riiki ja ei registreerinud kuhugile :) 

Meil ka Mytrip jättis 1 lennu ära ja muutis uueks ajaks ebareaalse variandi (1 ja 2 lend oleksid samal ajal olnud) suund oli Tallinn-Istanbul-Bangkok ja vedaja Turkish Airlines. Googel ütles, et mytrip kahtlane firma ja paljud kurtsid ja inimesed kulutasid meeletuid summasid, et enda asjad nendega korda ajada. (Lennu muutus oleks Mytripis maksnud meil 52 eur, sest nende pakutud uued ajad olid debiilsed).Peale googeldamist otsustasime kohe otse võtta ûhendust Turkishiga ja peale 1 meili Eesti aadressile muudeti piletid laupäevasel päeval 1h ja Mytrip lihtsalt vastas, et lennufirma muutis piletid ja kõik ok. Soovitan ikka Qatari pommitada.

Käisime 2 aastat tagasi Phuketis augustis ja jättis väga hea mulje, sest rahvast oli vähe ja rannas ruumi jne aga nüüd jaanuaris on siin ikka hullumaja. Tänavatel ei saa normaalselt liikuda (Kata-Karon, Patong) liiklus on tihe, igal pool pakutakse asju ja eestlasi 90% juhtudest kõnetatakse vene keeles. Mina näiteks ei kujuta ette, et peaksin siia lastega tulema. Lanta see vastu oli väga mõnus ja rahulik. Olime 5 ööd, aga veedaksin vabalt ka 2 nädalat seal. Ööbisime My Home Lantawees, mida julgen soovitada. Hind oli ok, rand ligidal, vaikne tänavamürast ja basseiniga. Neil oli ka peretube. Ao Nang samuti rahulikum, samas night market, live esinejad ja muu melu olemas.

Ostsime swedbanki kaardiga 2 nädalat tagasi Taisse piletid ja polnud probleemi...

Olen ostnud Kiwi.com kaudu piletid ja probleeme polnud.