Reisi pikendamine

Läheme mehega 28 dets Sharmi nädalaks ajaks. Reis sai juba suvel broneeritud ja makstud jupikaupa. Tagasi siis 4 jaan. Nüüd avanes ootamatult võimalus, et ajaliselt saaksime veel nädalaks jääda. Hotell Gardenia Plaza, lennujaama lähedal ja reisifirma Robinson Reisid. Kõik muidugi rahas kinni. Äkki keegi oskab õpetada, kuidas seda kõige odavamalt teha või kasvõi tagasilendu nädalajagu edasi lükata?

  1. Selgitage välja kes on reisikorraldaja (Robinson on edasimüüja)ja uurige, milliseid variante nemad pakuvad. Sisuliselt oleks 1-ja 2-nädalase paketi hinnavahe minimaalne, kui reisikorraldajal vaid tahtmist oleks.
  2. Käia kohapeal regulaarselt netis ja otsida viimase hetke pakkumisi ja osta 3.jaanuaril näiteks 3990,- eest uus pakett (küll kaasneb sellega ka uus majutus).
  3. Jääda hotelli edasi elama, maksta toa eet ja oodata Nova ja Tez*i 900,- või 1990,- krooniseid lennupileteid (viimase kuu jooksul on neid juba mitmele lennule pakutud. Jaanuar ei ole meil lennukuu, seega tulevad allahindlused niikuinii.
0
0

Nova ja Tez lennupileteid?

0
0

Võta näiteks praegu teztour.ee lahti, seal nad hetkel ongi.

0
0

Tänud

0
0

Kirjuta pärast, kuidas läks :)

0
0

ok

0
0

Asjaajamisest. Helistasin Estouri(korraldajafirmasse) ja rääkisin oma lugu. Sealt vastas tütarlaps, et kõigepealt saate trahvi. Trahvi nagu ei tahaks ja tütarlapsel väike keeleprobleem, aga kuulasin alandlikult. Siis sai tüdruk aru, et ma ei taha reisi ära jätta vaid tahaks ikka rohkem reisida, aga trahvi saate ikkagi. Ja las edasimüüja-firma helistab. Ühesõnaga-tööd ei viitsi keegi teha ja suhtumine...

0
0

:-D Jah, ega tööd ei viitsi nad keegi teha, probleem on ju teil mitte neil. Nende esmamõte oleks loomulikult teile uus pakett kogu raha eest maha müüa. Las siis Robinson teeb omapoolse päringu, vaatab, mis nad selle peale kostavad. Aga üldiselt oleks ma praegu täitsa rahulik (kui vaid närvi jätkuks:)ja ootaks viimaseid minuteid või neid lennupileteid. Oleks rahulik kasvõi näiteks selle reedeni pärastlõunani. Selleks ajaks peaks selle nädala teine ports soodukaid tulema küll.

0
0

Nii ongi, võta kogu pakett. Ma arvan, et kui ma Teztourist need soodsad piletid saan-alla tuhande-siis otsin majutuse kohapeal.

0
0

Nii. Reisi me tookord ei pikendanudki, lihtsalt aastavahetuse pakkumised olid nii kallid. Tulime aasta algul, so 4-l jaanuaril tagasi Eestisse ja nädala pärast läksime Estoursi viimase hetke pakkumisega tagasi. Minu väikeettevõtja kuri hing paneks küll turismiga seotud inimesed tööle. Kuidas ma tookord rapsisin, aga keegi ei suvatsenud minuga vaeva näha ega tundnud huvi ei mu probleemi ega mu raha vastu. Hea küll, loodame, et asi oli aastavahetuses ja rahvas juba puhkas. Igaljuhul oli Sharmis aega, ruumi ja võimalusi.

0
0

Huvitav suhtumine Estouri poolt. Teiste firmadega on olnud nii, et kui reisi ajal mõeldakse, et jääda kauemaks, siis tuleb lihtsalt uus lennupilet osta ja maksta hotelli pikenduse eest. Lihtne. Reisiesindajal muidugi jälle rohkem tööd, aga selleks ta seal ju ongi:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased