Reisieksperdi sooduslennud, kas keegi on proovinud

Selline küsimus tekkis, et kuidas reaalselt asjad toimivad? Ei taha Reisieksperti liigselt tülitada (eriti kuna reisisoov ei ole veel ülikonkreetne), aga võibolla siin on mõnel isiklik kogemus.

Neil on kodulehel sooduslennud ära toodud: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuerihind/lan/ee

Kui seal edasi klikkida sobiva sihtkoha peale, saad uue lehe ja sealt omakorda saad valida kõik pakkumised antud kohta. Näiteks võtaks Mauritiuse: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/filtr/type/lennu/lan/ee/step/4/suund/RT/skood/MRU

Ja siis avaneb pikem ilusasti hinna järgi reastatud nimekiri erinevatest alguspunktidest, kust sinna sõita saaks ja mis hinnaga. Praegu nt. odavaim hind Tallinnast on ca 14 500 krooni.

Küsimus ongi selles, et kas kogemustele tuginedes on need reaalsed hinnad või siiski nn. utoopimine miinimumhind, mida näeb üliharva õigele hetkele peale sattudes (a la Estonian Airi miinimumhinnad) kui tellima hakkaks? Sooviks just teiste kogemusi. Muidu tabel ja kõik teeks nagu süsteemi ülilihtsaks.

Enamasti utoopiline miinimumhind, aga küsida võib seda ikka.

Ostsin mullu Reisieksperdi kaudu piletid Kuala Lumpuri (Quatar'iga).
Üle Londoni. Londoni minek oli Estonian Airiga, kahe lennu vahel Gatwick'us ümberistumisaeg 45 min-i. Käisin paar nädalat enne lendu küsimas, et kas sellest piisab, et äkki vahetaks pileti eelmiseks õhtuks (Londoni ööbimise olin valmis ise maksma),
öeldi, et piisab küll. No ma mõtlesin siis, et ma ise kah oma raha eest ei hakka uut Londonipiletit ostma.
Londonis oligi muidugi jama. Quatari letis vaadati imeliku näoga ja näidati silti, kus minimaalne ümberistumisaeg oli kirjas 60 min. Selle tulemusena oli terve päev keberniiti Londonis (lennujaamavahetus jne) enne, kui sealt minema sain.
Ei saanud kohe seda siia kirjutamata jätta "reklaamiks" Reisieksperdi firmale.

Soodushindade kohta, millest jutt, sedapalju, et kui oled väga paindlik reisikuupäevadega, siis on võimalik sellelähedaste hindadega saada küll pileteid. Mauritiusel käisin sedasi (tõsi, vahendaja oli Estravel).