Reisifirma

Kas keegi oskab öelda, missuguse reisifirma kaudu oleks mõtekas võtta Mauritiuse reis? Peamised pakkujad on Estravel, Domina ja Horizont Travel.

Kas soovid kogu paketti? Mõtekas on osta ainult lennupiletid ja majutus ise broneerida.

Peaks olema veel saadaval väga hea hinnaga lennupiletid: http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuerihind/subac/vaata/id/47130/lan/ee

Kui aega on siis lülitada programmi ka naabersaar Reunion.

Mõtlesin muidu jah kogu paketti koos hotelli broneeringuga.

Meie reisibürood müüvad teiste rahvusvahelsite reisikorraldajate pakette edasi. Ise nad ei korralda sinna midagi. Sellisel juhul pole vahet kelle käest osta. Minu jaoks on need paketid sinna väga kallid.

Internetist ei julge ju tellimisi teha, sinna tahetakse broneeringuks krediitkaardi numbrit. Mul väga prestiisikalt firmalt reisi tellides hakati julmalt krediitkaarti tühjaks tegema. Sain raha küll tagasi, aga kellele seda jama vaja.

Eks selline oht ole alati. Võib olla oli tunutd reisifirma puhul mingi eksitusega tegemist. Ise ostan lennupileteid alati läbi neti. Üks kord oli kogemus Korea rongifirmaga, kus esitati arve topelt.

...paneb kokku individuaalpaketi lennupiletid+hotell+transfeerid. Nii mitmelgi meie reisifirmal on olemas koostööpartnerid Mauritiusel, kes on meie reisija käsutuses 24 h kohapeal. Ei pea tingimata olema mingi rahvusvahelise reisikorraldaja pakett.

Meile tegi kõik piletid ja hotellibroneeringud Reisiekspert. Kõik oli OK. Ekskursioonid korraldasime kohapeal ise.

Kas oskab keegi öelda kumma firma teenuseid kasutada Novatours või GoAdventure? Palun infot, ma mõtlen Egiptust

Mauritusele? Kuna üksiki neist sinna ise reise ei korralda, siis mõlemal juhul pannakse kokku individuaalpakett (lennupiletid+hotellid+transfeer) ehk lendad ise kohale.