trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Siin on Bergerreiside kohta kirjutatud palju negatiivset. Lükkaks selle ümber. Tulime just 2015 märtsis nende paketireisilt Vietnamist. Jäime väga rahule nii korralduse, grupijuhi kui ka hotellide valikuga. Hinna ja kvaliteedi suhe täiesti paigas. Julgen soojalt soovitada.

Uus ESTA tuleb teha, saab küll teha enne aegumistähtaja lõppu. Tavaliselt tuleb siis jaatav vastus koheselt.

Kas kellelgi on kogemusi reisifirmaga Mainedd?

Kas oskab keegi kommenteerida, mis raha oleks kõige mõtekam LAV-i kaasa võtta? Kas ainult dollareid või oleks mõtekas vahetada Eestis ka kohalikku raha?

Inimese peale üks liiter kanget alkoholi ja selle pead panema suurde pagasisse. Seda, et keegi ei kontrolli, ei saa uskuda. Meil USA-st tulles oli mõlema kohvri sees silt, et kohvrid on läbi vaadatud. Seda nägime alles kodus. Käsipagasisse saad osta alkoholi alles siis, kui lõppeb lennureis. Näiteks lõppeb reis Helsingis ja edasi sõidad laevaga.

Natuke ikka mõtleks ka rahale, aga ma läheks kruiisile. Kui natuke rohkem on pappi, siis Royal Caribbean International firmalt maailma suurima laevaga Oasis of the sea Kariibi kruiis ja kindlasti rõduga kajut.Saab tellida Estraveli kaudu

Kas võiks suhelda meilitsi? Sooviksin rohkem ifot. Kas ikka Malaroni tablette pidi ka võtma?

Noh, kui kaasa võtta inglisleeseid materjale, midagi kuulda soome keelest ka, siis vast pole nii hull. Millal te ära broneerisite selle reisi ja kas soomlased tahavad, et kohe kõik ära makstakse?

Jah, just seda reisi ma mõtlesingi. Kui soome keelt väga hästi ei valda, peaks ju ühtteist ka ingliskeeles saama küsida? Kui suured nende grupid on?

Kas keegi on käinud ringreisil LAV-s Soome firmaga Aurinkomatkat? Neil on meie firmadega võrreldes palju soodsamad pakkumised ja tundub programmi poolest ka normaalne.

Isegi ise broneerimisega peab ettevaatlik olema. Internetis tahetakse krediitkaardi numbrit, kunagi ei tea, kes seda veel näeb. Kahel korral on mul peale broneerimistasu hakkanud maha minema ka suvalisi summasid. Seetõttu olen kahel korral pidanud sulgema oma krediitkaardi. Pätte on igal pool!!!

Tõime ka nii laptopi kui ka kaamera. Pakendid, mis alles tahtsime hoida, litsusime laiaks ja panime suurte pagasisse. Parem kui aparatuur töökorda on seatud, siis ei tule kindlasti probleeme.

Suur tänu nii põhjaliku info eest.

Ei pikalt ei plaani. Tahtsin lihtsalt üldiselt teada saada. Läheme Albion reisidega novembris India-Nepaal ringreisile.

Kas Nepaalis on elu sama odav kui Indias? Kas seal nahktooted on ka soodsa hinnaga? Kui keegi on käinud, palun muljetage.

Mõtlen ikka Eesti hinnatasemega võrreldes.

Kruiisile käsipagasiga ikka alkoholi sisse ei vii. Kõigil pudelitel keeratakse korgid pealt ja nuusutatakse läbi. Ikka väga piinlik, kui koka pudelist haiseb ´vastu viski. Kui on väga soov, siis äraantavasse pagasisse saab küll valada alkoholi mingisse mahla pudelisse, seda nii täpselt läbi ei kontrollita. Kohapaeal baarides on koks 7 dollarit, aga seal on rummi nii vähe, et aru ei saagi, kas on ikka alkoholi või mahla kokteil. Aga see pole ju ikka peamine. Kruiis on igaljuhul vägev elukogemus.

Käisime ida Kariibi kruiisiga ST. Thomasel. Lemmiksaar, puhas ja ilus nagu muinasjutu pildis. Ei tundunud küll, et seal väga kallis oleks olnud. Võtsime lahtise auto-taksoga saare ekskursiooni, pärast kolasime linnas ja jõudsime ka taksoga käija rannas. Liiv nii valge, et pimestab ja meri tõesti ääretult ilus sinine.

Internetist ei julge ju tellimisi teha, sinna tahetakse broneeringuks krediitkaardi numbrit. Mul väga prestiisikalt firmalt reisi tellides hakati julmalt krediitkaarti tühjaks tegema. Sain raha küll tagasi, aga kellele seda jama vaja.

Mõtlesin muidu jah kogu paketti koos hotelli broneeringuga.

Netist, panga isiklikult leheküljelt saab saata avalduse, et teine arve on vale, siis tavaliselt raha maha ei võeta, pank enne uurib asjaolusid, summa on lihtsalt broneeringus, kuni kustutatakse. See on siis, kui pole raha veel arvelt maha läinud, on ainult broneeringus. Kui raha on juba maas, tuleb ikka saata panka avaldus, neil on seal kohe vastav vorm.

Nagu aru olen saanud, lähevad paljud käsipagasiga. Asi selles, et mul on tuttavaid, kellel pagas jõudis Miami alles kahe nädala pärast, siis kui hakkasid tagasi sõitma. Niikuinii ostsid kõik asjad selga kohapealt.Läheme 1 aprillil ka selle kuulsa odavlennuga, et jätkata Kariibi mere kruiisiga Floridalt. Võtame kaasa pidulikud riided ning küll ei julge olla kindel kohvritele, läheme käsipagasiga.Tavaliselt nad neid kotte ei kaalu, peaasi kui kott mahub kasti, mille nad annavad.

Kas hinna sees koos söögiga ei ole üldse alkohoolseid jooke?

SEB krediitkaardiga meil küll probleeme ei olnud. Teistel olid erinevate pankade kaardid, neil oli tõesti pidevalt jamasid. Deebetkaardi peale küll loota ei tasuks ja raha automaadist oli ka väga raske kätte saada.