Reisimine Taisse 2016 aasta algul!

Tere plaanin taisse reisi 2016 aasta algul jaanuari lõpp kuni veebruari lõpp, kas on veel kedagi kes plaanib samale ajale tai reisi? Ja kuidas on mõtekam reisi osta, kas Tai ringreis, mis on nõks kallim kui lihtsalt sinna sõita ja siis kohapeal vaadata, mis kuidas ja kuhu? Kuidas selle rahaga seal on, kas lihtsam oleks rootsis vahetada või võtan seal pangaautomaadist välja või vahetan siin euroteks ja pärast seal tai rahaks! Ringreisi all mõtlesin midagi sellist http://www.albatros-travel.se/resor/thailand-rundresa-och-solsemester?i=THRTR01B|20151017 Kui keegi oskab lisada midagi tai kohta, mida peaks teadma, siis ootan meeeleldi tagasisidet!

0
2

Tere Illar, plaanivad ilmselt kümnedtuhanded ja lähevad tuhanded Taisse sellel ajal. See su väljend noks kallim on väga suhteline. Saab palju odavamalt ja palju kallimalt hakkama, koik soltub Sinu soovidest, elustandardist jne. Rahaga on lihtne, soltub EUR voi SEK kursist vs. Tai baht. Üldjuhul mingi raha siit kaasa ja ülejäänu vajamineva kisud kas seinast välja voi maksad kaardiga. Euroopa pankade vahetuskursid üldiselt kahjumlikud kui motled siitpoolt bahte osta. Sinu viidatud ringreisi lingil avaneb mulle pilt, mida Tais omal pole kohata olnud juhust, rahvast seal ikka rohkem kui üksindust veiniklaasiga jagav preili. Tai kohta tagasisidet leiad aga ohtralt toksides ülal paremas nurgas asuvasse otsingumootorisse sona tai. Edu ja kui küsimusi, proovin ikka joudumööda aidata. Edu veelkord!

2
0

Tai bahte soovitan siitpoolt kaasa võtta vaid niipalju kui lennujaamast hotelli jõudmiseks kulub, kurss vahetamiseks on kohapeal parem. Albatrosi lehe reklaampildil olevas Tai vanas pealinnas Phra Nakhon Si Ayutthaya (rõhk viimasel a´l) olen käinud, umbes 60 km Bangkokist põhja poole. Ostsin kohapeal reisibüroost sinna väljasõidu ja ei kahetse. Viidi kuninga vanasse residentsi, sõidutati bussiga ringi, näidati kõiki vaatamisväärsusi, sai ise ringi käia ja lõpuks veel laevasõit tai toiduga. Just kusagil 20.veebruari paiku, kui seal kohapeal olime, olid pidustused ja kõik kujud kaetud oranžide linadega.

0
0

Ma olen üks nendest 10 000 inimesest, kes mõtleb ka Taisse minna ja veel sadadesse erinevatesse sihtkohtadesse maailmas, kõik oleneb sellest kuhu ja kui soodsalt ma lõpuks piletid ostan.

0
0

Pilet ostetud 29.01.2016-12.02.2016 Rootsi-Bangkok ja kokku maksis pilet koos kõikvõimalike kindlustusega 700 eurot.Kui kellegil veel plaanis sama aeg sinna kanti minna võiks kirjutada! Kõike paremat soovides Illar

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased