Reisiöömaja Milanos?

Tervist, kuna oktoobrikuus saan ma 21, ning tüdrukul on ka sünnipäev natuke hiljem, mõtlesin teda üllatada ning teha üks väike citytrip Milanosse.

Kuna olen tudeng ning raha pilduda pole, siis sooviks infot korralike ning võrdlemisi odavate hostelite kohta milanos.

Minek on ilmselt Ryanairiga Riiast 8ndal ning tagasi siis kas 10ndal või 13ndal oktoobril. (pileti hinnad päris head :P)

Keegi oskab äkki kogemustest soovitada mõnda ööbimiskohta?

Meie ööbisime seal ja oli üsna okey. Seal on ka kaheseid tubasid. Kesklinn on väga lähedal. . . . Trip.ee-s on kohustuslik kasutada suuri algustähti!

0
0

Tuleb välja, et Ryanair maandub nagu alati kusagil Karu tagumikus ning seekord on samamoodi...40km milanost, Bergamos. Aga vaatasin huviga selle linna kohta infot ning tundub, et seal oleks hoopis mõnusam, hubasem ning odavam ööbida. Keegi seal linnas on ka ööbinud?

0
0

Külastasin Milaanot eelmisel sügisel, et "Püha õhtusöömaaega" vaadata (võimas!!! Tunnen praegugi külmavärinaid...) ja et saapaid osta.
Alguses mõtlesin ka, et ööbin Bergamos, aga siis otsustasin ikka Milaanos ööbida, sest nii oli praktilisem. Peatusin Hotel Ca Grandes, tuba oli lihtne, täiesti ok ja personal abivalmis.
Sellelt leheküljelt valisin endale ööbimiskoha: www.hostelbookers.com/hostels/italy/milan/? Ühistransport on odav ja seda on lihtne kasutada.

0
0

Meile see hotellinduse värk ei meeldi, sooviks enda söögitegemise võimalust....st ühisköök ja ühisvets oleks väga okei, mõni hostel, motell, apartment sobib isegi rohkem kui hotell, kus on hommikusöök.....väga ei hooli sellest, peaasi, et oleks odav ning võimalik ise süüa teha. Ma arvan, et neid teemasid on siin miljoneid läbi käinud, aga küsida võib ju ikka.

Sobivad ka veel need järveäärsed piirkonnad seal põhja itaalias, lombardia vms...

0
0

Vabandust topeltposti pärast!

Aga kas Lombardia regioonis meie mõistes kämpareid ka eksisteerib, neid kolmnurkseid maju, kus pole kööki ega WC vaid lihtsalt voodi ja uks ning vb nagi?

Ning äkki oskate soovitada mõnda autorendifirmat.

Martin

0
0

Kes oskaks soovitada Milanos odavamat ja normaalset öömaja?

0
0

Mis on odav sinu jaoks? Hostelid on kõige odavamad.

0
0

Parim hostel Milaano kesklinnas?

Hei, Kas keegi oskab soovitada suhteliselt odavat hostelit Milaanos täiesti kesklinnas?

Tänud ette!

G

0
0

Tere! Hotellide hinnad käivad üle jõu, sest soovin kolm last Milanosse kaasa võtta ja nädalaks minna. Palun saatke mulle odavamate ära proovitud ööbimiskorterite aadresse. Ma ei ole veel The Hospitality Clubist proovinud. Mõtlesin et katsetan siin enne.

0
0

Kui hotellide hinnad käivad üle jõu, siis soovitan tõsiselt järele mõelda, kas saaksid äkki oma 3 last seekord koju jätta. Milano on tõesti jube kallis, igal sammul. Ja lapsed tahavad süüa ka (pidevalt, vähemalt minu omad), kui nad reisil on. Põhja-Itaalias süüa on kallis. Milanos väga kallis (mõtle, kas Norrasse läheksid koos lastega). Hospitality Club'i puhul on ka üsna väike tõenäosus leida majutust terveks nädalaks korraga ja veel koos 3 lapsega (tavaliselt pakutakse majutust 2-le ja paariks ööks ja elutoa diivanil). Ma väga sellele ei loodaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased