Reisiplaan Lõuna-Ameerikasse

Tere, kas keegi on kasutanud Santa Barbara Airlinesi Lõuna-Ameerikasse (Venetsueela) minekuks? Kuidas on olnud kogemused. Pakuvad väga odavaid pileteid. Kui võimalik on lennata Lõuna-Ameerikasse üheotsa piletiga? Iberia tahab oma kodulehekülje sooduspakkumistes, et ostaksid ära ka tagasisõidupileti. Plaan on alustada reisi Venetsueela ning Ecuadori kandist, ning siis liikuda omal käel läbi Peruu, Boliivia ning Tsiili Argentiinasse. Kas selle reisi tegemiseks piisab 6-7 kuust või muutuks see liigseks kiirustamiseks? Kui plaanin liikuda põhiliselt mägede kandis ega siis malaariatablettide kuuri ei pea tegema? Kui palju peaks reisi jaoks raha arvestama, kui pole suuri nõudmisi - sooja ilmaga ööbiks telgis, ning kasutaks odavaid liiklusvahendeid ning hääletamist?

LA on nii suur piirkond, et seal võib aastaid ringi rännata, ilma ei tüütuks läheks :) Samas võid selle Venetsueela-Argentiina reisi ka 2 kuuga ära teha. Kõik sõltub sellest, kuskohast läbi lähed, kui kiirelt liigud ja kus ja kaua peatud. Variante on lõputult. Raha kulub just nii palju, kui kaasa võtad. Võid poole aastaga 100t kr kulutada ja võid ka 10t hakkama saada. Kui alla 10t raha siis võib reisitoit liialt ühekülgseks kujuneda ning ainuld hääletamisele seal lootma jääda ei saa. Mägede kandis pole liiklus nii tihe. Uuri ka sealse ilma perioode, kuiv ja niiske. Ning mõlemal pool ahelikku, need võivad erinevad olla. Malaariat mägedes ei tohiks olla kuid konsulteeri asjalikuma arstiga, perearst ei pruugi detaile teada.

0
0

Soovitaksin vaadata pigem Alitalia'st või AirEuropa'st pileteid (ja pigem Madridi või Barcelona kaudu). Santa Barbara ahvatleb oma odavate piletitega küll, kuid rohkem uurides selgus, et alatasa tuli jälle midagi juurde maksta ja palju muid jamasid... Ei ole inimeste poolt väga soovitatud lennufirma! Aga AirEuropa tasub kindlasti vaatamist/uurimist... lendab ka näiteks Caracasesse! Ise sain selle kaudu pikalt ette broneerides väga soodsad piletid! Ja ei pea korraga edasi-tagasi piletit ostma!

0
0

Tulime just paari kuu eest LÕuna-Ameerikast, kus tegime sellise peaaegu 5-kuuse tripi. Plaanisime algul nelja riigiga, aga kui juba kohapeal olime, mõistsime peagi, et mõttekam on olla ühes riigis siiski pisut enam kui kuu. Jäid Ecuador (koos Galapagosega), Peruu ja Boliivia. Ja selle aja juures pidi ka tegema ohtralt valikuid ja mööndusi. Aga lihtsalt vahel tekivad parimad elamused just aeglaselt reisides - inimesed, situatsioonid, sügavam vaade asjadele - , niisiis kui meile ikka meeldis, olime paigal 4-5 päeva. Ning kui ots juba dzunglisse keerata, siis käib aeg dzungliaja järgi, st paat jääb 56 tundi hiljaks jms... Lendasime LANiga (hea mugav veebist pilet osta) Madridist Guayaquili ja tulime tagasi Limast. Kohapeal seiklesime peamiselt bussidega, hääletamist kasutasime häda korral just perifeerias, kus polnud eriti muid võimalusi. Toit turult, menu del dia, nälga ei jää! Malaariaoht on väga vähestes piirkondades tegelikult. Meie unustasime tegelikult ka dzunglis ja rannas neid tablette süüa, kuigi piirkonnati oleks siiski soovitatav. Siiani elus. Soovitan veeta mõnuga aega Boliivias - odav, ilus, autente ja süütu suhtumisega. Minu raudne lemmik. Blogisime ka: www.avantyristid.blogspot.com

0
0

siiralt oleks soov sellise reisiga yhineda, kui veel ruumi on...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased