Viimased kommentaarid

Tänud vastajatele, saan nüüd rahulikuma südamega reisile asutud. Kui IATA lehel oma lennuandmed jms sisestasin, siis näitas viisa vajalikkust millegipärast.

Hetkeks ligi 4 kuud Kesk-Ameerikas viibinud ja suundumas Lõuna-Ameerikasse. www.annejakerli.travellerspoint.com

Soovitaksin vaadata pigem Alitalia'st või AirEuropa'st pileteid (ja pigem Madridi või Barcelona kaudu). Santa Barbara ahvatleb oma odavate piletitega küll, kuid rohkem uurides selgus, et alatasa tuli jälle midagi juurde maksta ja palju muid jamasid... Ei ole inimeste poolt väga soovitatud lennufirma! Aga AirEuropa tasub kindlasti vaatamist/uurimist... lendab ka näiteks Caracasesse! Ise sain selle kaudu pikalt ette broneerides väga soodsad piletid! Ja ei pea korraga edasi-tagasi piletit ostma!

Internet on suureks abiks. Löö aga google'isse Camping in Spain või muud taolist sisse ja olemas! Lõuna-Hispaanias on neid piisavalt. Hätta jäime ise vaid Seville läheduses. Soovitan kindlasti ka Rondat (kämping ka kohe linna kõrval ja seal vaade linnale 5+). Marbellas magasime telgiga rannal ja autos. Kuidas kunagi!

Üldjuhul oli natuke keeruline leida kämpingukohti Eriti kui öö peale jääte otsimisega (mis oli meie põhiline viga)!

Kollapalaviku vaktsiin kohustuslik riiki sisenemisel just ei ole, aga tõsiselt soovitatud: "It is strongly recommended to get a yellow fever vaccination if you plan to visit the rainforest during rainy season". Isiklikult laseksin võimaluse korral kindlasti teha lapsele vaktsiin ära!