trip-krainetrip-ukraine-dark
Roheneemesaared (Cabo Verde) - kas on minejaid?

Otsin inimest/i, kes lähiajal sõidab/vad Roheneemesaartele Aafrika külje alla. Olen käinud ja olen näinud, võin aidata infoga kaa! :) Tahaksin lisatasu eest paluda väikest teenet !

Oleks jaanuaris soov minna küll, aga ei leia meie jaoks sobivat pakkumist, või millist teenet on sul selle lisatasu eest pakkuda?

22 jaanuar Stokholmist 4000-sek nädal ja 5000-sek 2-nädalat, ainult lend. 4500-sek nädal loterii majutus.

Kui ainult lend võtta, kas Santa Marial elamine lihtne leida ja palju oleks norm maksta, et esimesel korral kohe üle ei maksaks. Mõtekam ikka siis loterii võtta. Kust neid reise sellise raha eest tsekkad?

Hinna vahe küllaltki väike, nii et mötekam ikka loterii.Siis vähemalt koht olemas ja saab edasi vaadata.Reise pakub www.fritidsresor.se

Kas seal midagi vaadata-teha ka on peale rannas peesitamise? Kultuuri eriti pole, nagu ma aru olen saanud?

Mul juba mitu aastat mõte sinna minna. Kui leidub veel kedagi, kes tahaks kaasa tulla (mina m33), siis andke märku. Hea, kui oleks fotohuviline :) . . . Trip.ee on selline imelik foorum, kus nõutakse suuri algustähti! Palume postitajal endal need järgmistes postitustes lisada!

Milline täpne plaan oleks? Millisele saarele ja kui kauaks. Loodusfotosid meeldib teha ja matkata ka.

Tore kuulda! Täpne plaan on tegemata. See võiks juhtuda sellel talvel ja arvan, et võiks paar-kolm saart läbi käia. Aga täpsemalt suhtleks juba mitte siin, vaid mujal, nt mul on mustrid@hotmail.com

Tere! alles registreerisin siia, kohe huvitav teema. Esiteks olen fotohuviline, samas profi kaameramehena tööl. Viimasega seoses paari aasta eest käisin kahel saarel ja tõmbab tagasi. Et kui kolmas üle pole, löön kampa- msn on: kullandres@hotmail.com

zeus777, jaga kogemusi. Millist kahte saart külastasid? Kas lennuki piletid saarelt saarele ostsid eelnevalt internetist?