Rongiga Moskvasse

Tere!

Vaatasin siin foorumis ringi, kuid ei leidnud enda küsimusele vastust.. seega loodan, et keegi oskab mind aidata:) Nimelt tahaksime perega minna Moskvasse ekskursioonile (just nimelt läbi reisibüroo ja organiseeritud reisikavaga), kuid leidin ainult ühe reisibüroo, mis sinna reise pakub ning see oli ka bussireis. Kas keegi teab, kas korraldab mõni reisibüroo Moskvasse kultuurireise ka rongiga? Olen vaadanud erinevate reisibüroode kodulehekülgi, kuid tõesti ei leidnud..:(

Tänud vastajatele ning.. kena jaani kõigile!

Loe mu kommentaari Peterburi kohta. Ega keegi jah eriti korralda sinnapoole minekut, seepärast me omal käel liinibussiga läksime aga rongiajad Peterburgi olid väga halvad sügisel.

0
0

Milliselt www lehelt võiks antud infot saada? palju tohib olla sularaha jne

0
0

kadike, aga kuidas sa kujutad ette rongireisi ja kultuuriprogrammi?

kas see näeks välja et jõuate Moskvasse rongiga ja seal liigute ekskursioonibussiga?

0
0

Jah, nii ma mõtlesin, et grupp koguneks Balti jaamas, istuksime rongi peale ning Moskvas tuleks buss vastu ning seal liikleks bussiga. Tead sa mingit sellist varianti?:)

0
0

Piterisse korraldatakse aga Moskvasse ka ei ole näinud... Minu soovitus oleks ka omal käel minna (juhul kui keeleoskus lubab), liiklemine Moskvas on effektiivseim metrooga, võin aidata marsruuti kokkupanekul..

0
0

Minu keeleoskus on küll väljapoole arvestust, aga kuna läheksime perega, siis usun, et ema ja isa saaksid hakkama:) Oled sa siis ise niimodi käinud ja jäid enda reisiga rahule? Sel juhul võiksid sa küll soovitada kohti, mida külastada, kuidas sinna saab jne jne.. Mul endal suht tume maa selles osas... Aitääh:)

0
0

esialgu siis teie ootused reisilt: kestus, mida huvitab, grupi koosseis jne...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased