rootsi kruiis

Tere, lähme seltskonnaga Rootsi kruiisile. Sooviks teada kas oma alkoholi võib kaasa võtta, ja näit. kajutis tarbida? Või ei või üldse alkoholi laevale võtta? Kas oma söögi võib kaasa võtta ? Aitäh vastanutele.

http://www.tallink.ee/ee/mainMenu/usefulInformation/ Kindlasti leiad siit vastused oma küsimustele ja kui ei leia siis Tallinki infotelefon +372 640 9808

Kindlasti on SÕBRALIKUM Vastata siin foorumis,mitte lasta inimesel helistada,kui ta saaks teada ka vastuse siit samast.. Lalallaa Võta oma alkot ja sööki kaasa niipalju kui kotid kannatavad,ei tule sellest probleeme! Ei tea kas on just kooskõlastatud ka seadustega,kuid ma võtsin ja ei olnud kellelgi inisemist!

Inimesel on ka palju lihtsam ja sõbralikum(?) teha ISE üks ühe minutiline telefonikõne, või paari minutiline otsing vastava laevafirma kodulehel.

Võtate jooki kaasa niipalju, et laevale tuleb see tassida mitme käiguga. Niikui kajutisse saate, kork pealt ja tankima.

Nelja päeva pärast ärkate... näiteks Eestis ja ei mäleta isegi, kas te üldse kusagil käisite, lisaks imestate selle üle, et kuhu on kadunud kotid ja taskutest isiklik nodi:) Vaat see oleks juba ekstreemreis ehk Mällertripp Milleenium.