Rostock-Holland?

Plaanis minna Tallinast laevaga Rostock´i ja sealt edasi Hollandise.... Küsimus siis selline, et milline sealt edsi liikumiseks kõige parem moodus on...Rong? Buss?
Laev? Häälega?...Lennukiga lennata ei taha kuna kardan kõrgust. Hääletamisega ei ole suuri kogemusi...

Äkki oskab keegi kuskilt välja otsida...rongi-laeva firmade kodulehekülgi?

Oleks kõiksuguse informatsiooni ms...eest väga tänulik... Ma arvan, et siit foourmist on keegi kindlasti varem ka sellise ettevõtmise ette võtnud....

Tänud juba ette...Margus.

http://www.bahn.de/p/view/index.shtml Üleval, aknast alla vaadates, on see kõrguse taju teistsugune. Ei tunneta seda, vaid on teadmine, et oled kõrgel. Pead lendamise hirmust üle saama, sest muidu jääb põnev maailm sulle avastamiseks piiratuks.

0
0

Ise plaanin Augustis sama asja.. Rostockist Hamburgi saab 30 euroga ja rostockist Amstrerdami kuskil 100 euroga.. Üks variant on häälega, kui ära tüütab siis võib kuskil rongi peale alati hüpata.. Keegi teab midagi Hamburgi ja Amsterdami liinidest? Ja kus oleks soodne ööbida neis linnades? Tänud.

0
0

Hollandis pole soodne sõna kasutusel :D

0
0

Rostock-Hamburg-Bremen liinil ei soovitaks tõepoolest hääletada, sest marsruuti teatakse kohaliku politsei seas kui Ida-Euroopa narko(jms)teed ning patrullid kiirteel on usna sagedased. Kaks korda järjest samale seltskonnale süütut võõramaalast samuti ilmselt ei mängi.

0
0

mina soovitan minna Rostockist rongiga Hamburgi, kui sõidate nv-l, siis võimalik osta schönes wochenende ticket, ehk siis maksab vist 30 eurot, sõita saab sellega korraga kuni 5 inimest, point aga selles, et kehtib ainult aeglastes rongides, samas Rostock pole ka Hamburgist nii kaugel, et seda üle ei elaks. Hamburgist oleks vist kõige mõtekam rongiga edasi sõita, sealt peaks otserongid ka minema. Infot peaks olema aadressil www.bahn.de. Ilusat reisi!

0
0

Soovitan samuti veidi tutvuda bahn.de koduküljega. Kui sinna trükkida Rostock-Amsterdam, siis nt 3. augustiks leidsin paljudeks kellaaegadeks pileti üks suund 39 eurot, kolme ümberistumisega. See ongi varakult ostmise juures hea, ma just ise tegin sama nädal tagasi. Töeliselt head hinnad. Kohapeal ostes palju kallimad. Bahn.de saab kenasti krediitkaardiga varakult ära osta, see kaart tuleb aga kindlasti koos prinditud piletiga kaasa vötta, et enda isikut töestada.

Köige odavama ööbimise leidsin Amsterdamis http://www.hihostels.com/web/index.en.htm St sealt leiab terve maailma kohta, ilmselt ka muude kohtade kohta Hollandis.

Amsterdami kodulehel http://www.amsterdam.info/ee/ leiab ka kenasti eesti keeles palju infot, ülejäänud Hollandi kohta ei oska öelda.

NB; juulis ja augustis pakub Deutsche Bahn väga vöimsat rongiga reisimise vöimalus, järsku tasub seekord Saksamaale jäädagi? Kirjutasin siin juba eesti keeles sellest pakkumisest pikemalt, otsi tripist, kui saksa keelega kehvasti on.

http://www.bahn.de/p/view/preise/aktionspreis/deutschland-pass.shtml?et_sub=468x60&et_cid=219&et_lid=188825

0
0

Kas hääletamine on võimalik Rostock-Amsterdam liinil?

0
0

Mõned marsruudid (nagu eelpool nimet Rostock-Hamburg-Bremen-Osnabrück) võivad lihtsalt tülikamaks kujuneda, kui teised. Vabalt võid ka mitte kiirteel hääletada, siis probleeme (peale määratu ajakao) pole.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased