Rovinj

Tervitus,
tegin uue teema, kuna küsimused puudutavad konkreetset piirkonda/linna: kas keegi teab või oskab soovitada, kas Rovinjis (Istria poolsaarel Horvaatias) saaks ööbimist sellisesse kohta, kus oleks umbes 3 km raadiuses maksimaalselt võimalik nii ööbida, rannas käia kui ka linna jalutada, mõtlen peamiselt apartmente. Tahaks lihtsalt puhata ja olla, mitte autoga ringi kimada. Tänud juba ette vastajatele.

Otsisin samas piirkonnas ja leidsin sellise koha https://www.maistra.com/amarin-rovinj on küll tsipa kaugemal, kui 3 km kesklinnast. Mul oli määravaks, et lubatakse koer kaasa võtta ja oleks ranna ääres.

Panin suure hurraaga lingi ja ie kontrollinud, konkreetselt seda kohta ma ise silmas ei pidanud aga sama keti oma. Tahtsin oma kommnetaari kustutada aga ei õnnestunud.
http://www.campingrovinjvrsar.com/campsites/vestar_rovinj seda pidasin silmas

Meie oma perega peatusime siin: https://www.booking.com/hotel/hr/apartmani-villa-mattossi.en-gb.html?aid=304142;label=gen173nr-1FCAEoggJCAlhYSDNiBW5vcmVmaEKIAQGYAS7CAQp3aW5kb3dzIDEwyAEP2AEB6AEB-AELkgIBeagCAw;sid=91a4c3e0897b3d671fb1f91d1f53ea50

Soovitan väga, korter kena, asukoht hea ja väga tore perenaine!

Olen ka eelpool mainitud Veštaris ööbinud, see ikka kõvasti kesklinnast kaugemal, aga meeldisid väga sealsed täissisustusega renditelgid, eriti lastega väga mugav lahendus.