trip-krainetrip-ukraine-dark
Kes käinud Royal Albatros Moderna hotellis (Sharmis)

Kas keegi on selles hotellis varem käinud, et oskaks kommenteerida kas on ka hea. Ega juhuslikult pole keegi sinna minemas 22.03?

Viibisime selles hotellis 2010 a aprillis. Kui meeldib rahvamass ja see, et saab 24 h süüa, siis palun. Vähemalt sellel aastal oli aprillis rannas väga tuuline ja jahe, aga Napqis ongi tuuline. Ka õhtuti rõdul istudes ei olnud eriti palav. Toad korralikud,teenidus hea. Vetteminek sillalt.

Kas kellegi on uuemat infot selle hotelli kohta? Tripadviseris tagasiside hea, aga huvitaks mis eestlased arvavad :)

Eestlased Egiptuses facebookis arutab hotelle risti ja põiki :) Minu lemmikuid ei ole, liiga suur ja lage, aga on puhas, toidavad hästi ja üsna mitmes restoranis, ning eestlased üldiselt jäävad vägagi rahule.  Pickalbatrosi kett, neil on ligi 10 head ja väga head hotelli Hurghadas ja Sharmis kokku, sh Lähis-Ida suurimaid - Aqua Blu-Aqua Park veepark. Stabiilne tase.  Leia nende samanimeline kodulehekülg. :) Kui nii palju veeparki pole vaja, siis kõrval Jaz Mirabel Beach on natuke elegantsem. Nubian Village on seal kandis ka väga hea ja natuke pisem ja hubasem, ning ülihea toitlustusega ja hästi aktiivse programmiga ka - vesiaeroobika, jooga jpm.

Tulin just ja tegelikult vägagi hea hotell oma hinnangut väärt.Söögid väga head ja erinevad(hommiksöök oli vähe üksluisem).Programm töitsa olemas. Lastele tegevust kõvasti.Väga puhas territoorium ja toad.Külalistest Eestlased Lätlased Leedukad Sakslased. Muidugi ka venelased aga mitte häirivalt palju,Suur hotell aga mitte nüüd nii kohutavaid rahva masse   polnud nii, bassu ääres  või restoranides.Snorgeldama minnes 600 m pikkune jalutuskäik piki silda aga see oli isegi hea vaheldus