Ryanair käsipagasi kontrollkast

Tere!

Kas Tallinna lennujaamas ka selline kast olemas, kus saaks enne turvakontrolli vaadata pagasi sobivust? Mu kohvril altpoolt 2-3cm sügavust rohkem kui lubatud ja ei tahaks küll 50€ selle eest maksta. Girona lennujaamas ilmselt olemas, kuna seal Ryanair põhiline lendaja.

On olemas küll, aga Tallinnas kontrollitakse väga harva. Ma ise olen lennanud, kas El Pratist või Gironast ka ja seal on väga range kontroll.

1
0

Aga kas seal ka ikka selle metallist karkassiga? Et kui sinna mahub, siis ikkagi ok?

0
0

Metallist jah. Kui sinna mahub, ilma et sa liiga palju jõudu peaks kasutama, siis on ok.

1
0

Kõik lennufirmad peaks kehtestama käsipagasile ühesugused piirangud, (kaal, mõõdud) Ja neid siis ka reaalselt lennujaamades kahtluse korral "raudade vahele" panema. Jääks ükskord see põrssavedu salongis ära.

3
0

Tulime Gironast juulis, ei mõõdetud seal midagi. Kuna lennuk oli täis, siis kutsuti üles andma käsipagasit tasuta "alla pagasisse" - neil ei mahu salongi hästi ära. See üleskutse kõlas nii check-inis kui pärast pardaleminekul ja lausa paluti, et inimesed käsipagasit ära annaksid.

1
1

Samuti kogesin Tallinn-Bergamo (Milano)-Tallinn lendudel, et ei kontrollitud. Tõesti Tallinnast minnes pandi paljudel kohvrid tasuta "alla pagasisse". Üldiselt seljakotiga lihtsam, sest seda saavad stjuuardessid paremini mahutada, kuigi mõõdud ei ole cm pealt samad lennufirma poolt ette antuga.

1
0

Eks see on õnneasi. Näiteks Barcelonas nägin, kuidas üks neiu pidi oma seljakoti eest 50€ juurde maksma, sest see oli vale kujuga ja ei läinud sinna kasti sisse. Samas minu kohver oli suurem, aga mahtus napilt sinna kasti ja ei olnud probleemi.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased