Ryanairi bookingu tegemine 2le lennule

No mina ei leia üles seda kohta, kus saaksin lisada ühe teise (jätku)lennu olemasolevale lennule. Ei tahaks ka kahekordselt maksta Visa kaardi tasu. Äkki keegi oskab aidata ja öelda, kus see koht bookingu tegemisel on?

tuleb teha uus broneering.

0
0

mis te lollitate inimst.Peale seda kui olete lennu valinud on lehekylg kus naete :Looge oma täiuslik lennureis (Samm 3 5) ning se:lle lehe koige all peale autopakkumisi jne on koht:Otsite veel broneeringuid ? Lisage need siia ostukorvi. Sealt juba uued sihtkohad ning ajad ning lopuks ongi uks broneering koos

0
0

Can I book a connecting flight with Ryanair?

No.Ryanair is strictly a 'point-to-point' airline. We therefore do not offer, and cannot facilitate, the transfer of passengers or their baggage to other flights, whether operated by Ryanair or other carriers.You should therefore not book onward flights with Ryanair or indeed with any other air or surface carrier.

Ryanair accepts no responsibility for making connections and therefore will not be liable for any losses or expenses arising out of any failure to achieve a planned connection.

0
0

Ega mul polnudki vaja connected flighti, lihtsalt et oleks 2 lendu, mille eest saan korraga maksta. Täiesti mõistetav, et odavlennufirma ei taha connected flighte, seega nüüd hakkan Meimi varianti katsetama. Loodan, et ka töötab!

0
0

Nii, uurisin, mis ma uurisin ning lõpuks leidsin, et see Meimi variant käis Easyjeti kohta. Räägime siiski endiselt Ryanairist!

0
0

siis äkki õnnestub Visa Electron´iga maksta? Sel juhul ei tuleks kaarditasu maksta.

0
0

Ryan air ei lase sul kahte lendu yhe korraga broneerida. Sul tuleb teha kaks erinevat broneeringut.kui su lend ei ole "connected flight" siis pead tegema kaks erinevat broneeringut. See ongi yks nippe kuidas nad rohkem teenivad selle pealt et kiidavad odavaid lende.Samuti on neil ka uued lisamaksud valja moeldud. Ise ma Ryan Airi ei kasuta kuna olen neilt kovasti petta saanud. Vueling ja Spain Air on piisavalt odavamad ja mugavamad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased