trip-krainetrip-ukraine-dark
Saab Lufthansa kampaaniapiletite eest boonuspunkte ka?

Kas keegi teab, kas Lufthansa kaampaaniate ajal ostetud piletite eest M&M boonuspukte ka saab? On keegi saanud? M&M reeglites on öeldud, et boonuspunke saab kõikide piletiklasside eest, v.a. "mõned kampaaniad".

Küsi järele reisibüroost. Seal peaks ka seda asja natuke jagama. Kui broneerid siis anna oma kaardi nr juba broneerimisel!!!!!!!!!!! Võib juhtud, et hiljem tagant järele ei anta punkte. See sõltub broneerimis klassist ja konkreetse pakkumise/kampaania tingimustest.

Konkreetne: nende meil toimunud kampaaniate eest olen saanud täislaksu MM punkte.

Jyrka

Tagantjärele saab üldiselt ka punkte, selle kohta on reeglid olemas.

Huvitav, mul on mingi üldine jama selle M&M kaardiga. Pole mulle sinna ühtegi punkti laekunud. Eelmine kevad sai tehtud, siiamaani pole päris kaarti saanud ja online konto näitab nulli. Tegin päringu läbi Lufthansa veebi koos oma sõitude andmetega, selle peale ütlesid, et punktid on nüüd olemas (isegi olevat ühe üle aasta vana lennu eest andnud, mille eest ei peaks tegelikult saama), kuid mul näitab M&M veebisaidis ikka nulli. Seeeeeegane luuuguu...

võta endale EuroBonus. See on väga normaalne, pealegi inimesele kes palju reisib ja ka kaugeid otsi, saab aasta või pooleteise peale raudselt ühe tasuta reisi;))).....aga ka seal peab vahel neile üht-teist meelde tuletama, aga üldiselt ikka väga OK.

Ah! don't say you agree with me. When people agree with me I always feel that I must be wrong.