San Marino

Kindlasti leidub siin hulganisti matkaselle, kes on külastanud ka San Marinot. Kindlasti jättab riik kustumatu mulje ning hulganisti mälestusi. Kas kellegi mälestuste seas on säilinud ka ühe veinipoe nimi, kuhu giidid tavaliselt oma gruppe viivad ning mis pakub päris palju degusteerimisvõimalusi? Omanikud rääkisid seal vist peamiselt vene keelt.

Ette tänades.

Olen seal käinud ja vene keelt räägivad nad tõesti. Küll enam veinipoe nime ei mäleta, aga SM on nii väike, et veinipoe leiab lihtsalt üles. Kohe kõrval on Bar JOLI Gelateria (baar&jäätisekoht, vaatasin ühelt fotolt üle) ja Ristorante Vecchia Stazione ning veidi eemal (kui mälu ei peta)oli turistibusside parkimisplats. Veinipoe tunneb ära veel sellest, et väljas eksponeeritakse poliitiliselt ebakorrektsete siltidega (Stalin, Hitler, Lenin, Mao, Duce, jne) veine. (küll on mu käigust juba 5 aastat möödas)

Ma tänan:) Käisin ise seal juba mõnda aega tagasi ning antud koht oli meelest läinud. Ma ei peatunud seal samuti väga pikalt. Hinnaklass oli kõrgem ning maitsta andsid pea kõik müügikohad.

Vecchia Stazione restorani aadress on Viale Federico D'Urbino 38, San Marino.