San Marino outlet

Kes on külastanud San Marino outlette? Kas sinna on mõtet minna, millisesse minna ja kas sinna ka ühiskondliku transpordiga saab?

Kas San Marinos on tõesti olemas outletid? San Marino on ju nn. ühe mäe riik ja nende pealinn niigi tilluke koht. Ühiskondlik transport läheb sinna nt. Riminist, kust on San Marinosse u 25 km. Sellel vahemaal asub küll mitmeid outlet-keskusi, kuid need ikka Itaalia koosseisus.

Käisin eelmisel aastal San Marinos ja ei kujuta hästi sealseid outlette ette. See on linn-riik kelle põhiline huvi on turistidele oma "nime" müümine ja reaalset kaubandust tundus seal küll vähe olevat. Samas on kesklinna mõned riiete, jalatsite, naha jmt poed vallutanud venekeelsed müüjannad - ei ole võimatu, et nad korraldavad mingeid müügipäevi.

Tegelikult on San Marinos kyll vàhemalt yks outlet: San Marino Factory Outlet (www.smfactoryoutlet.com/). Varem oli teine ka: Queen Outlet, aga mingi 2010 aasta uudis kòneleb, et kriisi tòttu see sulges oma uksed (samas, ega ma ei tea, àkki on vahepeal tagasi tulnud). Yldiselt olen vaadanud, et ka Itaalia outlet'idel on rasked ajad...

Ma kahtlen, et sinna yhistranspordiga saab, asub vàga autostrada juures ja tema kodulehelt ei leidnud vihjet busside kohta.