Sansibar,majutus

Tere, küsimus Sansibaril ööbimisest, kui lihtne on leida koha pealt normaalne elamine vähesema hinnaga kui praegu siit veebist surfates?
Resortidesse ei kipu, pigem otsime rahulikumat/ehedamat piirkonda, kuivõrd see seal võimalik on.
Praegu siin vaadates on 30-35 euri öö selline tavaline taks meile meelepärase eest. Meid on minemas 5 naist, kogemused Aasiast, kuivõrd Aafrika erineb?
5 keskealist naist, omal käel, lööb mõni ohutuli põlema, või kipub mõni soovitus keelele?!

Vaadake pigem kohapeal, ma arvan. Majutusasutustest seal puudust küll ei ole ja oma silm on kuningas. 35 eurot öö eest? Stonetownis pigem veidi rohkem, heas hotellis. Ja paluge endale tuba näidata ennem tehingu sõlmimist. Läksin ise alt seal, kui võtsin vanalinnas pealtnäha imekenas hotellis kopituslõhnalise toa, kus ei olnud võimalik akent avada. Oleksin saanud sama raha eest rõduga toa rannapiirkonnas.

Turvalisuse kohta on siin foorumis juba teema olemas ning omad spetsialistid. Minuga seal midagi ei juhtunud, peale traditsioonilise taksopettuse. Päise päeva ajal keegi röövima ilmselt ei tule.

Kas Stonetowni on mõttekas jääda kohe saabudes, et tutvuda linnaga pikemalt mõned päevad, või pigem jätta see reisi lõppu kui päevitamata nahk enam silma ei kriibi ja hindasi müstilisel moel ei kergita?
Veel, kas seal enam ongi mingit muud tüüpi majutusi peale resortide, päris sellist jagatud vannitubadega kohta me ka enam ei tahaks?
Tänud!