Santorini reis

Paluks värskemat infot Santorini hindade kohta

Eks nad ole nagu kõikjal Kreeka tursmipiirkondades st üldiselt: soolased. Frappe, mis 10 a tagasi maksis 1€, on nüüd 3€ jne.
Aga külapoodides on ilmselt hinnad hoopis teised. Santorini on muidugi nii väike saar, kas sinna peale tursmipiirkonna üldse midagi muud mahub?

Värskem info on Aurinko.ee kodulehel, et hinnad on kõrged, kuna turismipiirkond ja kruiisireisijad neid jõudsalt kergitavad. Suvehooajaga tahavad kohalikud terve aasta äraelamise kindlustada.

Restoranide /tavernate hinnad olid... kallimad kui Eestis, aga kvaliteedi/hinna suhe ei pea seal üldse paika. Selles mõttes on Aurinko omadel õigus, et loodetakse terve aasta teenistus turismihooajaga välja teenida. Võib väga kenast (fancy-pancy) kohast leida mõistlikud hinnad ja vastupidi.

Aga puhkusel ei peakski igat senti veeretama, vaid nautima seda.

Hotellis hommikusöök, päeval puuvilju ja rohkelt mojitosid ;) (A le Coqi jooke saab osta kohalikest poekestest) ning õhtul KAS salat või praad, sest toiduportsjonid on hiiglaslikud (Me olime 3-kesi ja sõime neid 2-le mõeldud vaagnaid nii, et ägasime järgmise õhtuni.
). Mõlemat pingutada pole mõtet. Tellige parem kõigepealt 1 ja kui jääb ruumi, siis pärast midagi veel.

Sisseviskajate juttu restorani headusest ei tasu uskuda- nad ei ole tihtipeale ise oma restoranis toitu maitsnudki.