Santorini reis

Paluks värskemat infot Santorini hindade kohta

Eks nad ole nagu kõikjal Kreeka tursmipiirkondades st üldiselt: soolased. Frappe, mis 10 a tagasi maksis 1€, on nüüd 3€ jne. Aga külapoodides on ilmselt hinnad hoopis teised. Santorini on muidugi nii väike saar, kas sinna peale tursmipiirkonna üldse midagi muud mahub?

0
0

Värskem info on Aurinko.ee kodulehel, et hinnad on kõrged, kuna turismipiirkond ja kruiisireisijad neid jõudsalt kergitavad. Suvehooajaga tahavad kohalikud terve aasta äraelamise kindlustada.

0
0

Restoranide /tavernate hinnad olid... kallimad kui Eestis, aga kvaliteedi/hinna suhe ei pea seal üldse paika. Selles mõttes on Aurinko omadel õigus, et loodetakse terve aasta teenistus turismihooajaga välja teenida. Võib väga kenast (fancy-pancy) kohast leida mõistlikud hinnad ja vastupidi.

Aga puhkusel ei peakski igat senti veeretama, vaid nautima seda.

Hotellis hommikusöök, päeval puuvilju ja rohkelt mojitosid ;) (A le Coqi jooke saab osta kohalikest poekestest) ning õhtul KAS salat või praad, sest toiduportsjonid on hiiglaslikud (Me olime 3-kesi ja sõime neid 2-le mõeldud vaagnaid nii, et ägasime järgmise õhtuni. ). Mõlemat pingutada pole mõtet. Tellige parem kõigepealt 1 ja kui jääb ruumi, siis pärast midagi veel.

Sisseviskajate juttu restorani headusest ei tasu uskuda- nad ei ole tihtipeale ise oma restoranis toitu maitsnudki.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased