SEB virtuaalkaart ja broneering

Tere!
Kas kellelgi on kogemusi SEB virtuaalkaardiga hotelli broneerimisel booking.com saidi kaudu? Nimelt broneering on septembriks, aga kaart aegub juuni lõpuks, kas sellest tekib probeem kuigi makmine käib check-inil?

Oleneb riigist.Näiteks minul Londonis ei tahtnud keegi passi näha vaid sama krediitkaarti millega olin broneerinud toa.Eilatis aga oli valida kas maksta sulas või kaardigaSee virtuaalkaart on hea netist kauba tellimiseks.Lennupiletid ja hotelli võiks ikka broneerida hariliku krediitkaardiga.Või siis deebetkaardiga millel on tagaküljel turvakood.
Mina ei riskiks kuna mingi jama korral Teil pole ju reaalselt eksisteerivat kaarti.

Olen ka kord kasutanud. Seekord maksin hotellis sulas ja virtuaalkaardi kehtivuse ajal. Probleeme võib tulla küll - hotellid teevad igasugu trikke vahest. Kontrollivad krediitkaardi olemasolu ja kui see ei kehti, siis võivad broneeringu tühistada.
Kui krediitkaarti ei taha omale võtta, siis Veiks7 pakutud turvakoodiga deebetkaart on OK. Ise kasutan ka seda ja probleeme pole.
Virtuaalkaardi jätaksin samuti netist kauba ostmiseks.

Kui virtuaalkaart juhtub vahepeal aeguma, annab hotell sellest teada. Mina sain sellises situatsioonis booking.com-ist kirja, kus paluti uuendada/täpsustada krediitkaardi andmeid. Tegin uue virtuaalkaardi, uuendasin andmed ja asi oli korras. Tegu oli ühe Austria hotelliga.