Second hand poed Londonis ja Edinburghis?

Kas London on üks neist imelistest linnadest kus second hand on kvaliteetne ja odav? On kellelgi mõni nurgatagune sala koht mida soovitada? Või Edinburghis?

Jah, siinmail on charity poed kohad, kuhu inimesed annetavad tavaliselt oma parimat, sest heategevus on siin au sees.

0
0

Second hand poodide kraam oleneb piirkonnast, kus rikkam rahvas, seal üldiselt poes parem kaup. Mõned second handid müüvad vaid kasutatud disainiriideid ja nimetavad end vintage'ks ja hinnad ka kõrged.

0
0

Kas keegi teab täpsemaid soovitusi ka anda? Konkreetesid poode? Ise olen taaskasutuse pooldaja, ei pea olema vintage ja kallis :) Kuigi vintage-riided on ka muidugi ägedad. Lähen ema ja õega oktroobris ja kui keegi mõnda toredat second hand poodi või piirkonda, kust neid otsida, soovitaks, olen väga tänulik :)

0
0

Mina käin Edinburghis Nicolson Str, seal neid järjest päris palju ja tühjade kätega naljalt tagasi ei tule :) Samuti on palju second hand poode ka Leith Walkil.

0
0

Unustasin kirjutada, et lähen Londonisse! Edinburgh-is olen kunagi kooliekskursioonil käinud. Tore oli, aga sinna poodlema seekord kahjuks ei satu.

0
0

Üks secondhand pood Londonis Highbury linnaosas.Endale sealt nahkjaki ostnud, suht normaalse hinnaklassiga pood.Metroo peatus suht lähedal Highbury & Islington või Holloway Road Station Victoria liinil.Kesklinnale päris lähedal. http://www.qype.co.uk/place/1937345-londonvintagestore-London

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased