Seiklejad uue aasta alguses Sri Lankal?

Tere, inimesed!

Ma lendan 30. detsembri õhtul Sri Lankale, kohale jõuan 31.12. 13:30 Colombosse. Kas on sellel ajal juhtumisi keegi sealkandis tegudel, kellega saaks ehk ühineda ja uut aastat vastu võtta? Või siis jaanuari alguses niisama kohtuda? Mul on plaanis viibida Sri Lankal paar nädalat, saar enam-vähem üle vaadata ning siis liikuda edasi Indiasse, kus võtan suuna ülespoole, et jõuda hiljem Nepaali. Liigun aeglaselt-rahulikult, seljakott seljas.

Jooksvalt tekkis nüüd teine küsimus ka teadjatele, et kas Aasias on tavalised seinapistikud, et näiteks telefoni laadida või peab mingi vidina vahele muretsema?

Olge terved, Kristjan

http://electricaloutlet.org/ mingites vanemates teemades on ka seda käsitletud, otsing abiks

Oleme sõbrannaga 9 - 26 jaan Keralas, võta ühendust!? India numbrit praegu veel ei ole, et teatada.

Saabume 10. jaanuaril Sri Lankale ja plaan samuti omapäi saarega tutvuda. Kristjan, tore oleks Sinuga kohtuda siis ja Su soovitusi kuulata!

Tere!

Rõõm kuulda, et siiski inimesi sinna minemas. Ma arvan, et paar nädalat jaanuari algusest peaksin küll kindlasti saarel viibima. Olen väga minimaalse eelarvega reisil ning olen püüdnud kontakteeruda varsti juba ligi kümne kohalikuga läbi hospitalityclubi, aga siiani olen suutnud omale leida öömaja vaid üheks(!) ööks s.o. 31. detsember vastu esimest jaanuari. Ilmselt tuleb omale osta kohe esimesel päeval võrkkiik ja moskiitovõrk:)

Mul on olemas ka Sri Lanka Lonely Planet. Kuna mind mu tee nagunii edasi Indiasse viib, siis võin mõnele soovijale selle sümboolse tasu eest ära anda. India kohta on mul praegu veel raske midagi öelda, sest ma ei tea, millal, kuidas ja kuhu liigun. Pean enne saama Sri Lankalt Kandyst India viisa. Siis vaatan edasi:)

Mul ei ole Sri Lankal plaanis kohalikku numbrit võtta(kuigi äkki mõni teadja osakb seda mõtet kommenteerida? Kõnekaardi võimalus nagu meil Simpel vm?), loodan, et mu telefon, va vana ront, töötab ka seal. Minu nr. on +3725266269. Kõne vastuvõtmine maksab üle viiekümne krooni, seega saadame lihtsalt odavaid seitsmekrooniseid sõnumeid:)

Võiks kokku saada, muidugi, igatahes, igatahes...

Kristjan

Just tulin Sri Lankalt, imeline saar! Hea meelega läheksin kohe tagasi, aga rahakott ei kannata :)

Kui tahad kohapeal oma telefoni jm laadida, võta kaasa samasugune adapter nagu Inglismaal kasutad. Seal on kolme auguga stepslid. Muidugi saab hakkama ka siis, kui sesse kolmandasse auku lihtsalt hambaork vms toppida...

Homme hommikul kell 9:05 lendan Tartust Riiga, sealt kohe edasi Londonisse ning õhtul Heathrow masinajaamast Colombosse. Kes soovib, võib liituda ja ühineda minuga:) Olge terved!