Seišellid jaanuaris

kes on käinud jaanuaris?kuidas ilmad on,reaalsed kogemused,tänud

Meie käisime Seišellidel sellel aastal,  märtsi lõpus. Kohapeal olime 2,5 nädalat. Ilmad olid ilusad ja soojad.Vaata minu postitust siit, siin muljetan sellel teemal. https://trip.ee/foorum/uldfoorum/seisellide-reisi-tagaside-koos-videoga.Kui tekib täiendavaid küsimusi, siis võid kirjutada.

0
0

Meie käisime jaanuari teises pooles, natuke pilvisem ja lauspäikest ei ole terve päev, aga mõnusalt soe ja niiske. Turiste oli tavapärasest vähem ja hea rahulik oli igal pool, restoranid olid pooltühjad, kala sai peaaegu tasuta ja ekskursioonidele ei olnud järjekordi.

Märts on kõige aktiivsem kuu sealkandis, turiste palju, päike paistab otse pähe enamus päevast ja niiskus on samuti suur. Väga mõnus on snorgeldada, sest vesi paistab paremini läbi kui jaanuaris, aga päikesepõletus on kergem tulema, UV on 12-13, mis on väga tugev.

Hea on veel käia oktoobris ja novembris, siis on rannad väga ilusad ja haid on kalda äärest kaugemale läinud, juulis ja augustis näeb neid kõige rohkem ranna ligidal ja rohkem Praslinil, Mahe ümbruses snorgeldades neid eriti ei kohta.

2
0

Kui on suur hirm hairünnakus hukkumise ees, siis võib emotsionaalseks minna küll.

4
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased