Seišellid või Dominikaani Vabariik

Tere!

Kas keegi oskab välja tuua Seišellide ja DV plussid-miinused? Kumba eelistate, kui nende kahe vahel valida?

Endal põhiline valiku puhul ilus loodus ja ilusad rannad, aga et oleks ka muud tegemist ja vaatamist.

Tänud ette!

Teine asi oleks ka ju rahaline aspekt- niipalju kui mina tean, siis need kaks pole üldse võrreldavad ju. Olen ise ainult ühes neist käinud (2 korda see-eest) ning seetõttu päris ei kvalifitseeru vist, et lõpuni head nõu anda, aga seda rahalist külge soovitaks küll enne uurida.

0
1

Olen mõlemat riiki külastanud. Dominikaani Vabariik tundus huvitavam. Seišellidel on ilus loodus küll, aga kuidagi nagu igav või uimane elu, vähemalt minu jaoks. Õhtul läheb vara pimedaks ja peale seda pole suurt midagi teha. DV on odavam ka.

1
0

Neid kahte riiki ei saa võrrelda. Dominikaanis käinud 3 korda ja Seišellidel 1. Dominikaani on kindlasti rohkem rannapuhkus. Head hotellid AI. Seišellidel sõltub kui palju soovid erinevate saarte vahel liikuda ja kogu seda looduse mitmekesisust nautida. Kindlasti on seal rohkem sellist, mida mujal ei näe. Kui soovid heas hotellis peatuda, siis kordades kallim võrreldes Dominikaaniga. Mõlemates on ilusad rannad. Kui eelarve kannatab, siis kindlasti Seišellid. Meie peatusime erasaarel, kus oli 1 resort. Muljed on ülivõrdes: vesi oli super soe, rannas kalda ääres ujusid hai pojad, teenindus oli super. Väga meeldis ürgmets, kus kasvavad maailmas ainulaadsed palmid ja loomulikult need postkaardi pildid randadest, vanilli kasvandus jpm. Oluline on kõik saared läbi käia, kuna on tõesti väga erinevad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased