seljakotirännak

Tere, soovin sõbraga minna reisile, võimalikult väikese raha eest, kindlat sihtkohta pole ja. Plaan avastada ümbritsevaid riike, eestisse kiiret tagasi pole. Oskate soovitada riike, kuhu tasuks minna, mingeid näpunäiteid? Aitäh.

Ilma ligilähedase eelarve, reisi pikkuse ja reisi toimumisajata on siit üsna raske adekvaatseid vastuseid oodata..

Kriba Travellers From Estonia need jagavad seda värki

Osta või laena seljakott, võta paari päeva moon kaasa ja mine hääletama maantee äärde. Vahet pole, kuhu, Igast linnast või külast viib mõni tee. Kui ei õnnestu, hakka kõndima. Vahet pole, kus suunas. Kui öö kätte jõuab, proovi ,kas saad öömaja orgunnimisega hakkama (kui raha pole, kas leiad metsaaaluse (kuurialuse vm). Selleks kulub Eestis 3-5 päeva.

Kui said hakkama ja meeldis, siis tuld. Maailm on lahti. Nagu sa ütlesid, Eestisse tagasi kiiret pole. Mina läheksin lõuna poole, kus on soojem

Sellist ütlust tead ?
Ühel päeval sa ärkad üles ja avastad, et sul pole aega teha asju, mida oled alati tahtnud teha. Tee neid kohe !

Kui lähed hääletama viska kotti mõni sokolaad ja ja vesi mis peamine. Kui oled ise paindlik ja suhtlemises hea ja pole ülbe siis pole mingit probleemi väikese rahaga palju reisida. Kui pole varem öö kätte seigeldes jäänud siis pange hommikuti paika plaan väikeste linnade vahel .