Viimased kommentaarid

To: vanarohline ; sellest, et üiletid ostetud passiga mis hakkab läbi saama ei juhtu midagi. Võta lihtsalt mõlemad kaasa.

E.T
Sisenesin läbi Hong Kongi oktoobris Taisse. Oli ühel passil kehtivus veel 5 kuud ja tuli natuke seletamist. Läbi lasti teise passiga.
No tegelikult VM on tõesti viimane koht mida usaldaksin.

6kuud peale reisi lõppu. Ja Tallinnas jälgivad seda vägagai.

Kunagi sõitsin oli üks ots linna 2,50€

Reisin ka backpackiga, kus rihmad asjad ripuvad. Seni seest pole midagi kaduma läinud. Korra on koti küljest skaduma läinud seal rippunud külma pudel aga see ka kõik.

Olen võrrelnud seda genius värki nt Tais. Soodustus jäi samaks aga äsja geniuse saanule näitas 15€ eurot kõrgmat hinda. Seega pakun, et enamus super pakkumisid tulevad vastavalt sellele palju üldse bookid. Hotels.com iga on olukord olnud, kus hotellist helistati lehe haldajale, et nad vaataks pakkumise üle kuna oli ajuvabalt odav.

Algajale booking vast kõige lihtsam. Isiklikult veedaan aastast vähemalt pool reisides ja kasutan enamusi eelpool mainitud pakkujaid. Mida rohkem bookid seda rohkem salapakkumisi ja soodukaid.

Montenegro. Soe , odav ja maastik lihtsalt võimas.

Pdfina pole probleeme kunagi olnud. Walletuga tais on seni kõik mega hästi läinud. Vastupidi on walletiga tulnud probleeme Kreekas ja Sakadamaal. Kõige kindlam ikka paber või lennuka äpp.

Maroko. Kohapeal head hinnad ja piletid ka odavad

Sama siin. Teist päeva on telefoniga sisenedes mitte just tavapärane

Eelmine aasta oli piir Avatud ja Tasuta.

Kasutan ise iga paari kuu tagant nennde teenuseid ja kaalutud pole kordagi. Enamus korrad on pagas ülekaalus olnud. Lennukitel pole häda midagi. Nagu ifa teine odavlende pakkuv ettevõte. Plussiks ehk pardal pakutav wifi (enamus lendudel ).

Kui kohver või pagas normaalses moodus siis ei ole kaal probleemiks

Veebruaris outdoor ok. Kohalikele jahe aga meie jaoks ok. Olen ise iga aasta sel ajal seal ja ujumata ei jää. Et igaljuhul vali basseiniga, kui võimalik.

Need ilu basseinid maroko puhul on Riadidses. Paljud neist ujumiseks, kuid kohti kus ainult ilutseb.

To ajukirurg; ma pidasin silmast tegelikult Lennujaamast. Aga raudteejaamast jah 20—30 tavaline

60-100 on ok hind . Just tulin ja oleme ka veebruaris Marokos. Peamiselt Marrakech - Agadir.

Minul oli Hiinas sama teema ja ei pidanud üle kandma

Minul probleeme polnud. Piiri ületus vägaa kiire ja sõbralik.

Kõik väga turvaline. See mida välisministeeriumi leht jagab on puhas jama.

Gueliz on hea turvaline koht peatumiseks. Kuigi põnevam on kindlasti Medinas. Kas otsid Hostelit või Hotelli. Ühistransport korralik ja toimib. Takso linnas 10—20 dirhamit. Lennujaamast linna 60—100 dirhamit.

Bussid sõidavad. Just nädal tagasi sõitsin. Info maja ees olemas . Google mapsi kellaajad. Ei klappinud.
Buss lihtne ja odav. Kasuta julgelt!