Travellers from Estonia

Infot meie kohta leiad siit. @extreme.traveling https://instagram.com/extreme.traveling https://www.facebook.com/Seiklejad-Travellers-from-Estonia-534486653311946/ Kurb, et TRIP.ee ei tunnista teatud riike nagu Palestiina. Samuti võiks oma valikuid täiendada väike riikide näol.
Rändur, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
44 meeldimist
21 postitust / 60 kommentaari
32 (5.1%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Kasutan tihti. Probleemi pole olnud. Eelmine nädal suure Backpakiga tulin kaalus 19 kg läks käsipagasina läbi. Korra oli Tallinna lennujaamas olukord, kus lampi kargas ligi meie enda tollitootaja, et kaalu suhtes paukuda aga ka siis oli Ryani enda töötajal savi.

Vibisin Riia lennujaamas, kui lennuk tegi Hädamaandumise. Ootasin lendu Hollandisse (Ungari Firmaga ) ja sealt jätkulend Ryaniga. Vaidlus võttis aega kolm tundi Ungarlastega ja saime uued piletid Leedust. Sihtkohaks oli Maroko. Maksti kinni ka sõit Leetu, öömaja ja Toit samuti.

Enda kogemuste põhejal soovitaks Kemer.

Kui kaasa võtta siis Dollar.
Eesti ära midagi vaheta. Kohapeal väga ok vahetada ja kurss parem.
Ise tulin sealt eelmine nädal.

Kas keegi hiljuti ehk käinud Filipiinidel, et alguses ainult pilet sinna? Kui võimalus kohapeal pikendada siis pileti muutmine tihti üsna tülikas.

Lp Raivo!
Vabandame sinu ees. Ei tahtnud kellegile oma tekstiga jalgu jääda. Soovime sulle siiski ainult edu ja mõnusaid seiklusi.
Vabandades Seiklejad!

Kõik lennud õigel ajal siis ei tohiks probleeme olla.

*WiFi seal olemas. Hea ja tasuta.

Viru reisidel ebamugav buss. Alati tasuks vältida kahekordseid busse. Need äärmiselt ebamugavad.

Turvalisus küll vb aga kvaliteet ja hind ikka päris paigast ära.

Albaania ja Serbia turvalised. Serbia pealinnas lihtsalt palju põgenikke. E.amus pole neist teadlased ja tookad nagu meil siin väidetakse vaid pigem vargad. Kotor super. Kes Montenegrot kulastab seadke see linn omale kohustuslikuks.

Tegelikult sellist istekoha määramist kasutavad ka odavlennud. Aga see lida maksmine ikkagi loterii. Kunagi ei tea, kuidas lennu alguses kohti jagama hakatakse. Pean silmas neid vabu kohti.

Loodetavasti teeme Märtsis ära jah!!!!!? TUleb hoiduda turisti aladelt ;)!

Tavaliselt saadab Wizz korduvalt meile enne reisi ka võimalike lisadega. Mille all olemas ka pagasi lisamine.

Enamus lennujaamades saab ka Ryanair —pardakaarti lennujaamast. Check in peab lihtsalt tehtud olema.

Kindlasti omal käel palju huvitavam. Kohalikud sõbralikud ja muretsemiseks põhjust pole.

Essaouira täitsa ok. Kindlasti ka Agadir. Kui huvi võime teha sulle ka matka mägedesse kohalike juurde. Rajoonid sellised kus turiste pole ja näed päris elu. Kirjuta priva.

Isiklikult soovitan võtta auto tänavalt. Seal saab tingida. Kui oled esimest korda Marokos siis soovitan majutust terveks reisiks ette mitte broneerida. Proovige erinevaid kohti. .

Saab osta ka bussist. Ei pea ette ostma.

Raudtee jaama kõrvalt. Lähevad mitu korda tunnis. 5 eurot pilet.

Warssavist saab kohaliku bussiga lihtsalt. Nagu tallinn —pärnu. Muretsemiseks põhjust pole. Mine lihtsalt kohale.

Ega tegelikult ei loe hoobilt välja küll millises saab pilte jutu vahele panna. Arvan samuti , et selline keskond siin väga õige teema alustamiseks. Aga eks virisejaid leidub iga teema jaoks. Nõustun ka mariom-i arvamusega.

Vali kohapeal. Hetkel kauplemisruum 50 %. Päris paljud kohapeal korraldavad ka privaatseid tuure. Aga kauple palju. mõtle endale sobiv hind ja enne,kui alustad kauplemist alusta sellest poolega.