Travellers from Estonia

Rändur, liitus Tripiga 6 aastat tagasi

78 meeldimist
40 postitust
112 kommentaari

Infot meie kohta leiad siit.

@extreme.traveling https://instagram.com/extreme.traveling

https://www.facebook.com/Seiklejad-Travellers-from-Estonia-534486653311946/

Kurb, et TRIP.ee ei tunnista teatud riike nagu Palestiina. Samuti võiks oma valikuid täiendada väike riikide näol.

3 külastatud kontinenti

44 külastatud riiki, 23% maailma 195st riigist

73 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Just tulime. Peatusime pealinnas ja Soussis. Riiki sisenesime laevaga Itaaliast. Mingit testi tegema ei pidanud ja mask kohustuslik pole. Ilm super ja meri 26-28.  Enne minekut sai uuritud(Tuneesia saatkonnast Helsingis), kas test vajalik või ehk mõni muu nõudmine millega peaks arvestama? Vastus oli lihtne: You can travel through Italy by boat, at the moment we haven't any new restrictions

Embassy of Tunisia

Veigo Võtab Tihti Asja Eriti Isiklikult.  Kui teema ei sobi siis delete. Aga tõesti ei ole ju mõtet iga märgi pärast turja hüpata. Kunagi ei tea mis tingimustes või kohast tekst siia jõudis. 

Sai just uuesti käidudläbi Hong Kongi siis oli kõigil savi. Sama seis oli Stockholmist lennates. 

Marrakechis saab väga hästi hakkama ja teistese linnadesse liikuda on ok. Bussiliiklus väga ok. Takso sõit Marrakechis 10 Dirhamit alates. Kes uuem nägu see ärgu üle 20 maksku rumalad ja rikkad :) alates 30. Soovitan valida Supratours. Bussijaamad üldjuhul paremini paigutatud.  Taksot ei tasuks võtta kindalsti kohe bussist väljudes. Kõnni bussijaama aiast välja ja seal teine hind. KIndlasti ära kauple juhiga. Pean silmas ära jää tingima. Ütle oma hind ja , kii see ei vasta tema omaga jää endale kindlaks.  Takso mahutavus. Kas 1 või 2  taksot.  Kõik sõltub tsoonist . Tahad linnast välja sõita midagi vaatama siis võtke takso bussijaamast ja sinna võite istuda ka  kõik 5,kesi ja võtta kuus Marokolast ka veel peale.  Agadirist -Marrakechi sõites soovitan kindlasti jääda ööseks Marrakechi.  Edasi tagasi sõit päris pikk. Vajadusel võin soovitada mõnda põnevat hostelit Marrakechis.

Googeldus on alati tehtud. Aga Lisa  Võib vast alati küsida. Tihti saab inimeselt-inimesele paremaid soovutusi, kui see mida google välja pakub. 

Kutaisis ei sobinud id kaart. Nõuti passi. Reisidokumendiks võiks ikka pass olla. 

Kunu Surnumerd on Iisraeli poolel  korduvalt külastatud sai valitud teine pool.  Saab uue riigi ka listi :).Tegelikult saab mindud ikka Jordaania pärast aga Surnumeri on selline koht mida lihtsalt peab kůlastama. :) 

Oskab ehk keegi òelda, kas Iisraeli tempel passis vōib probleeme tuua Ammani sisenedes? 

Aasta tagasi sai lennatud Marokost - Saksamaale. Kõik våga hea. Enda kogemuste pōhjal julgen soovitada. 

Sisenesin eelmise aasta omtoobris Air Asiaga Taisse. Läbi Bangkoki. Olemas vaid 1 otsa pilet. Olin kohapeal 3nädalat. Olemas oli vaid 1 päevane broneering bookingu kaudu. Ůhtegi probleemi piiril ette ei tulnud.

Korra ollen ostnud. Kaks päva enne lendu teatati, et lend toimingus oli mingi viga. Raha tagasisaamiseks läks 2 nädalat.

Talvel sai käidud läks ca 40 minutit. Kóik viisakas oli.

JA ära mine väga hull. Krt ei malsa uskuda ohast pläma mida loete.  Kõik väga ok seal. Esiteks on pool küprosest türgi ala ja ükski normaalne ei ründa seda. 

Sim kaartid lennujaamas saadaval. Soovitan samuti Magti valida. Transport toimib ja põdema ei pea.

Sai just ostetud Helsingi —Isanbul—Hurgada ja tagasi turkishiga. Hind oli tunduvalt soodsam, kui lennufirma lehel.  Makse Visaga jaa kõik meilid ja kinnitused tulid paari tunniga

Endalgi pass Maroko templeid täis. Korra ise käinud sain ka sisenedes korralikult peedistada. Lihtsalt tekkis nüüd küsimus Egiptuse kohta.

Ei ole saladus.Läbi Istanbuli —Egiptusesses

Sain ka nüüd oma tripsta kogemuse kätte. Pilet ostetud, raha võetud ja õhtuks vastus , et cancel ja nädala jooksul tagastame raha. Täielik pettumus.  Et uuesti osta peaks uue raha mängu panema või ootama vana raha mis eeldab seda, et selle ajaga on piletid kallimaks muutunud. Ei soovita seda saasta kelllegile

Viimati kasutasin Booking. Hinnad olid enamjaolt paremad, kui mujal.

Montenegro. Terve riik üks suur pärl!

Kust lend on ja kas otse ja kas vahepeatusega. Soodushinnaga igaljuhul tegu ei ole!

Olen paaril korral lennanud Aafrikasse. Teenindus ja kogu värk väga hea.