Viimased kommentaarid

Sisenesin eelmise aasta omtoobris Air Asiaga Taisse. Läbi Bangkoki. Olemas vaid 1 otsa pilet. Olin kohapeal 3nädalat. Olemas oli vaid 1 päevane broneering bookingu kaudu. Ůhtegi probleemi piiril ette ei tulnud.

Korra ollen ostnud. Kaks päva enne lendu teatati, et lend toimingus oli mingi viga. Raha tagasisaamiseks läks 2 nädalat.

Talvel sai käidud läks ca 40 minutit. Kóik viisakas oli.

JA ära mine väga hull. Krt ei malsa uskuda ohast pläma mida loete.  Kõik väga ok seal. Esiteks on pool küprosest türgi ala ja ükski normaalne ei ründa seda. 

Sim kaartid lennujaamas saadaval. Soovitan samuti Magti valida. Transport toimib ja põdema ei pea.


Sai just ostetud Helsingi —Isanbul—Hurgada ja tagasi turkishiga. Hind oli tunduvalt soodsam, kui lennufirma lehel.  Makse Visaga jaa kõik meilid ja kinnitused tulid paari tunniga

Endalgi pass Maroko templeid täis. Korra ise käinud sain ka sisenedes korralikult peedistada. 

Lihtsalt tekkis nüüd küsimus Egiptuse kohta.

Ei ole saladus.Läbi Istanbuli —Egiptusesses

Sain ka nüüd oma tripsta kogemuse kätte. Pilet ostetud, raha võetud ja õhtuks vastus , et cancel ja nädala jooksul tagastame raha. Täielik pettumus.  Et uuesti osta peaks uue raha mängu panema või ootama vana raha mis eeldab seda, et selle ajaga on piletid kallimaks muutunud. Ei soovita seda saasta kelllegile

Viimati kasutasin Booking. Hinnad olid enamjaolt paremad, kui mujal.

Montenegro.
Terve riik üks suur pärl!

Kust lend on ja kas otse ja kas vahepeatusega. Soodushinnaga igaljuhul tegu ei ole!

Olen paaril korral lennanud Aafrikasse. Teenindus ja kogu värk väga hea.

Hiljuti sai käidud ein gedis bussiga Jeruusalemmast aga sõitsid bussid mõlemat pidi. Jeruusalemmast maksis pilet 1,5e. Poed kõik vajalik oli rannas olemas. Viimane buss Ein Gedist väljus 19'00

To: vanarohline ; sellest, et üiletid ostetud passiga mis hakkab läbi saama ei juhtu midagi. Võta lihtsalt mõlemad kaasa.

E.T
Sisenesin läbi Hong Kongi oktoobris Taisse. Oli ühel passil kehtivus veel 5 kuud ja tuli natuke seletamist. Läbi lasti teise passiga.
No tegelikult VM on tõesti viimane koht mida usaldaksin.

6kuud peale reisi lõppu. Ja Tallinnas jälgivad seda vägagai.

Kunagi sõitsin oli üks ots linna 2,50€

Reisin ka backpackiga, kus rihmad asjad ripuvad. Seni seest pole midagi kaduma läinud. Korra on koti küljest skaduma läinud seal rippunud külma pudel aga see ka kõik.

Olen võrrelnud seda genius värki nt Tais. Soodustus jäi samaks aga äsja geniuse saanule näitas 15€ eurot kõrgmat hinda. Seega pakun, et enamus super pakkumisid tulevad vastavalt sellele palju üldse bookid. Hotels.com iga on olukord olnud, kus hotellist helistati lehe haldajale, et nad vaataks pakkumise üle kuna oli ajuvabalt odav.

Algajale booking vast kõige lihtsam. Isiklikult veedaan aastast vähemalt pool reisides ja kasutan enamusi eelpool mainitud pakkujaid. Mida rohkem bookid seda rohkem salapakkumisi ja soodukaid.

Montenegro. Soe , odav ja maastik lihtsalt võimas.