Seoses Austraaliasse minekuga-viisa, lennupiletid

Tere! Ilmselt tulevad mul nüüd siit päris lollid küsimused, aga kuna ma puutun esimest korda sellise asjaga kokku, siis mõtlesin julgelt küsida:D
Ilmselt siin ka korduvalt räägitud nendest asjadest, kuid äkki keegi vastab konkreetselt just minu küsimustele uuesti.
Nii, lähen oma kaaslasega Austraaliasse. Tegime viisa juba ära ning lennupiletid ka internetist ostetud. Küsimus siis selline, et mis ma selle viisaga nüüd siis täpselt tegema pean? Kas see tuleb välja printida ja kuhugi see anda või kuidas see asi täpselt käib?
Siis järgmiseks: Ostsime piletid. Riia-London-Kuala Lumpur-Gold Goast. Olen aru saanud, et lennujaama tuleb võtta kaasa see kinnitus. Kas see kinnitus on see, mis pärast pileti ostmist ette tuleb? Või tuleb see e-mailile saadetud kinnitus välja printida ja kaasa võtta? Või on need üks ja sama kinnitus?:D Haha..endalgi hakkab naljakas, et sellised küsimused. Aga suuuuur tänu, kui keegi viitsib vastata!

Viisa on elektrooniliselt seotud Sinu passiga. Igaks juhuks kirjuta "visa grant number" kuskile ülesse või võta kasvõi see viisa väljatrükk kaasa. Kõik.

Ma printisin kõikide piletite kinnitused välja, viisa tšeki ja viisa kinnituse.
Kõik kinnitused mis tulid mailile sai välja prinditud - on mõttet või ei - ei oska öelda.Kuid pigem raiskan natuke tinti ja paberit, kindlam tunne.

Lennupiletid ja viisa on seotud sinu isikutunnistusega (pass), seega vaevalt nad küsivad neid (pole olnud veel situatsiooni kus ma oleks pidanud neid näitama).Samas pole ma varem AirAisiaga lennanud - seega ´´igaksjuhuks´´.

Pole eriti suur vaev 10x A4 paberit kogu selle mandi peale välja printida, kes ütleb:´´pole mõttet´´ - ei tekita absoluutselt mingit ´´kindlus tunnet´´.
Tahad rahuliku südamega reisida siis prindi välja, pärast saad sinna midagi joonistada vms :P