SEZ Mahe lennujaamas ajakulu rahvusvaheliselt lennult siselennule?

Vaatan maikuusse lennupiletit Mahe saarelt Praslinile. Meie oodatav saabumine on Turkishiga kl 11:10, kas kl 12:55 väljuvale Praslini lennule jõuaksime? Meil ka 2 väikelast, küll asjalikud, aga siiski veidi limiteerivad ja pagas. Olemas on SEB kaudu PZU aastane kindlustus. Helistasin neile, et mis on minimaalne aeg, et reisitõrge kehtiks,  vastati, et nad vaatavad lennujaama kodulehelt. Seal on Domestic Terminali all üks lause selle kohta: If you are travelling to Praslin please ensure you have enough  time  for your connecting trip, allowing at least 1 hour for checking in. Selle järgi nagu ju piisaks ja et kindel olla, kirjutasin ka sinna lennujaama kirja, aga sellele pole juba nädal aega vastatud. Tripadvisori foorumis kirjas, et ühest terminalist teise vaid u 5 min jalutada. Ühesõnaga loodan saada siit kinnitust, et 1h 45min jõuab ümber istuda ja kui esimene lend hilineb, siis vähemalt toimiks kindlustus? Praslinile oleks järgmine lend kl 15:00 ja tuntava hinnalisaga. 

1.45 on päris pikk aeg Mahe lennujaamas ümberistumiseks, sest Mahe lennujaam on tilluke majake, kus on tollitsoon, paar poekest, natuke autofirmade putkasid ja kõik. Olen mitu korda Seishellidel käinud, ühelgi juhul ei ole mul lennukist mahatulemisest kuni lennujaamast lahkumise või ümberistumiseni läinud rohkem kui 30-40 minutit. Sa tuled maha lennukilt, lähed lastega tolli, seal läheb 10-15 minutit, lastega lubatakse ette ja kui keegi ei märka kohe sind lastega, palu töötajalt, et ette saaksid, kohalikud on sõbralikud ja toredad inimesed. Ütle, et sul läheb lend Praslinile edasi, siis lasevad sind kohe ette. Enne täida lennukis tollipaberid ära, siis läheb kiiremini. Kui lennukist pabereid ei anta, siis hoia pastakas igaks juhuks kotis ja siis täidad ise lauakesel. Pagasi saad ilmselt paarikümne minutiga kätte, aga kui lendad edasi, siis ütle lennufirmale check ini tehes, et nad su pagasi otse Praslinile saadaks. Praslini lennuk on pisike lennuk, mõniteist inimest mahub peale, võtad kaks last näppu ja lähed lennukisse. Aeglaselt jalutad 3- 5 minutit, lastega läheb sama aeg. Kui sa jääd lennukist maha, siis järgmisele peaksid ikka saama, väga täis need lennud ei ole, nädalavahetusel võib rohkem müüdud olla. Kui sa lennukile ei jõua, siis võta takso ja sõida sadamasse, saad ferryga Praslinile. Ainus negatiivne, mis võib kaasneda, et pärastlõunal on suuremad lained ja ferry loksutab, muidu on see samuti võimalus Praslinile jõudmiseks. Reisitõrkekindlustus peaks kõik hilinemised korvama, aga enne uuri lepingust järele, millistel tingimustel, et sa ei jätaks ühtegi dokumenti võtmata, mida on vaja esitada. 

1
0

See on pisike lennuväli ja sellele kohalikule lennule lasevad ka varem või hiljem kui kohti vaba. See läheb peaaegu iga tund ja kogu värk nagu Kopli trammil. Üldse pole vaja muretseda, kui ka eelmine lend jääb hiljaks saan sama piletiga järgmisele vaba kohtadega lennule. Reaalselt on teil aega küllaga.

1
0

Suur tänu vastuste eest, ostsin ära :) 

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased