Sharm, hotellid Park In Resort või Sea Club Aqua Park

Kes käinud, miinused-plussid mõlema hotelli puhul?

Sea Club Aqua Park on hästi sisse töötatud ja hubastest Sea Group hotellidest (kolme hotelli kobar) uusim. Jääb Soho väljaku ja Nabqi linnaosa vahele, suhteliselt omaette (ümberringi erilist elu veel pole), kuid värav avaneb peateele.

On alati olnud keskmisest kallim ja jääb mulje, et valiv puhkajate suhtes (ei tea et eestlastele või idanaabritele oleks eriti müüdud, pigem sakslastele-belglastele). AI hotellide kvaliteetne ots, kus kõik peaks toimima nagu peab. Roheline, hubane... Liiva-koralliranna vahepealne, kuid nende käes on piisavalt pikk juppp, kitsas ei peaks olema.

Veepargi osa peaks liigituma u kümne parima hulka Sharmis, kahe täismõõtmelise järel.

NB! Mitte sassi ajada hotelliga (Tropicana) Sea Beach, mida ma isegi kogu aeg teen, ainsaks lohutuseks, et tasemelt on mõlemad hotellid suhteliselt võrdväärsed. :)

Park Inn... minu arust suhteliselt atmosfääritu "sellepärast et soodsalt saab" kohake? kui just pole imearenguid toimunud.

Kas ja kuidas Sea Club Aqua Parkist keskusesse, Ras Mohammedisse ja Nabq piirkonda saab? Kas seal on mingi bussiühendus? Vabandust, kui küsimus rumal on, olen esimest korda Sharmi minemas.

minibussid/taksod värava eest. Ras Mohamed on Sharmist paar km väljas, sinna ainult päevaekskursiooniga - buss või laevuke.